Widal.plKate MiddletonKate Middleton w czwartej ciąży? Czy Królowa Elżbieta będzie miała kolejnego prawnuka?

Kate Middleton w czwartej ciąży? Czy Królowa Elżbieta będzie miała kolejnego prawnuka?

Kate Middleton w czwartej ciąży? Od jakiegoś czasu pojawiły się plotki jakoby Księżna Kate spodziewała się czwartego dziecka. Fani rodziny królewskiej dopatrują się nawet ciążowego brzuszka u żony Księcia Williama.

Czy Królowa Elżbieta za jakiś czas po raz kolejny powita na świecie kolejnego potomka swojego wnuka?

Kate Middleton w czwartej ciąży?

Kate Middleton w czwartej ciąży? Takie plotki od jakiegoś czasu krążą w sieci. Jak wiadomo w czasie pandemii Królowa Elżbieta ze względu na swój wiek i choroby zdecydowała się ograniczyć swoja aktywność. Dlatego też rolę reprezentacją na różnego rodzaju spotkaniach przejęła Kate Middleton.

Księżna już od kilku tygodni zmaga się z natłokiem obowiązków. Odwiedzała wiele placówek, spotykała się z wieloma osobami i z klasą reprezentowała nestorkę rodu.

Podczas jednego ze spotkań Kate Middleton spotkała się z kobietami, które walczą o utrzymanie ciąży, a także z kobietami, które straciły dziecko.

Czwarta ciąża Księżnej

Na spotkaniu z kobietami, które zmagają się z różnymi problemami pojawiła się w obcisłej sukience. W związku z kreacją Księżnej pojawiły się doniesienia od zainteresowanych fanów, jakoby  Kate Middleton była w czwartej ciąży.

Jak wynika z informacji przekazanych przez jeden z tabloidów, ciąże Kate miała potwierdzić księżniczka Charlotte. Księżniczka miała zdradzić, że nie jest zadowolona ponieważ na świecie ma pojawić się kolejny chłopiec a ona bardzo liczyła na narodziny siostry, o której marzy od dłuższego czasu.

Zobacz także na Widal.pl

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Uznawany za najlepszego piłkarza w historii Portugalczyk przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji. O pozytywnym wyniku testu u Ronaldo poinformowała Portugalska Federacja Piłkarska.

Szumowski zakażony. Ostra reakcja polityków opozycji?

Szumowski zakażony koronawirusem. Ta informacja obiegła media późnym wieczorem i wywołała burzę wśród polityków różnych opcji politycznych.

Godzina policyjna we Francji. Nowa taktyka Emmanuela Macron w walce z koronawirusem?

Godzina policyjna we Francji. Cały świat walczy z szalejącym koronawirusem. Jak się okazuje prezydent Francji podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał.