Widal.plGwiazdyKoncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie wywołał burze! Pojawiły się tłumy

Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie wywołał burze! Pojawiły się tłumy

Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie wywołał burze! Pojawiły się tłumy
Foto: Wikimedia Commons

Kasia Kowalska jeszcze niedawno apelowała do Polaków o zostanie w domu i dbanie o siebie w obliczu epidemii koronawirusa w Polsce. Wszystko było spowodowane tym, że córka artystki została zakażona COVID-19 i w ciężkim stanie znajdowała się w londyńskim szpitalu.

Córka Kowalskiej już wyszła ze szpitala i wróciła do zdrowia. Najwyraźniej piosenkarka uznała, że sytuacja jest już opanowana i nie należy bać się o swoje zdrowie.

Kasia Kowalska zaśpiewała w Ciechanowie

W minioną sobotę Kasia Kowalska zagrała koncert w Ciechanowie. Władze miasta zaleciły, żeby słuchać muzyki z balkonów, jednak mieszkańcy miasta nie posłuchali. Na wydarzeniu zgromadziła się duża liczba osób. Publiczność nie przestrzegała zasad obowiązujących podczas epidemii koronawirusa, praktycznie nikt nie utrzymywał wymaganej odległości pomiędzy sobą. Za zaistniałą sytuację odpowiedzieć mają organizatorzy wydarzenia. Jednak z nieprzychylnymi opiniami zmierzyła się również sama Kasia Kowalska. Fani uważają, że jej zachowanie jest przejawem hipokryzji.

Impreza plenerowa zorganizowana przez władze miasta miała odbyć się jedynie dla słuchaczy na balkonach. Mimo nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa, koncert odbył się w całości. Mało tego, Kasia Kowalska podziękowała później swoim fanom za przybycie na wydarzenie. To wywołało falę nieprzychylnych komentarzy w stronę piosenkarki ze strony komentujących.

Internauci nie pozostawili na artystce suchej nitki

Wśród komentujących instagramowy wpis piosenkarki pojawiły się mocno nieprzychylne wobec niej komentarze.

Dla mnie to jest żenujące. Przed chwilą jako wielka Pani fanka i jako człowiek współczułam Pani i Pani córce. Teraz Pani po takiej sytuacji daje koncert, chociaż wiadomo, że zbiera się wiele ludzi na takich koncertach i nie jest to do opanowania. Dla mnie jest to straszne. Jak to nazwać – wielkim egoizmem czy materializmem?

– napisała jedna ze zbulwersowanych fanek.

Żałosne. Niedawno ubolewała nad tym, że nie może się zobaczyć z córką, która jest owym wirusem zarażona. Apelowała do ludzi, aby zostać w domu! A co sama robi? Bez maseczki występuje dla publiczności. No szczyt hipokryzji!

Pojawiły się również komentarze wspierające artystkę.

Przecież Kasia myślała, że koncertu będą słuchali ludzie na balkonach. To nie jej wina, że ludzie mają gdzieś zakazy.

– broniła ją jedna z komentujących.

Jak będą działać galerie handlowe?

Rząd podał jak to będzie wyglądać. Długo jeszcze poczekamy na powrót do normalności.

Jurek Owsiak z apelem do rządu

Szef WOŚP zaapelował do władz. Chce aby przełożyć wybory i bardziej pomagać chorym w czasie pandemii.

Której walki żałuje Popek?

Jest porażka w KSW, która go boli! Niedawno to przyznał.