Widal.plPolitykaBulwersujące słowa polityka. Groził śmiercią członkom PiS!

Bulwersujące słowa polityka. Groził śmiercią członkom PiS!

Kamil Kurosz to były szef partii Nowoczesna w Przemyślu. Mężczyzna aktywnie działał w organizacji Ryszarda Petru. Okazuj się jednak, że może być bardzo niebezpieczny. Na swoim twitterowym profilu groził śmiercią Jarosławowi Kaczyńskiemu i innym politykom PiS.

Po fali krytyki wpisy zostały usunięte, ale sprawa nie mogła zostać zamieciona pod dywan. Poseł PiS, Dominik Tarczyński złożył zawiadomienie o możliwości popełnia przestępstwa w prokuraturze.

Kamil Kurosz wrzucił bulwersujące wpisy na Twittera

Kamil Kurosz sugerował m.in., że jest gotowy do “fizycznej eliminacji” szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Pisał też o konieczności „unicestwienia pisowskiej zarazy” oraz „gazowaniu senatorów PiS”. 

Szybko na te słowa zareagowała firma D.A.S. Ochrona Prawna, w której Kamil Kurosz był obecnie zatrudniony.

Informujemy, że nie identyfikujemy się z prywatnymi treściami prezentowanymi na profilu Kamila Kurosza. Jako firma, stanowczo potępiamy mowę nienawiści i jesteśmy bardzo mocno zaniepokojeni obecną sytuacją. Podjęliśmy natychmiastowe kroki prawne względem naszego pracownika.

Firma szybko zaczęła się działać i odsunęła Kurosza od swoich obowiązków służbowych.

W nawiązaniu do komunikatu D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. z dnia 10.05.2020 r. informujemy, że Kamil Kurosz został natychmiastowo odsunięty od pełnienia obowiązków służbowych. Na mocy decyzji Zarządu wobec Kamila Kurosza zostały wyciągnięte konsekwencje służbowe zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Podkreślamy jednocześnie, że nasza polityka kadrowa wyklucza możliwość współpracy z osobami łamiącymi prawo i dopuszczającymi się tak nagannych zachowań.

Ostatecznie firma postanowiła rozstać się z pracownikiem

Informujemy, że podjęliśmy wszelkie działania zmierzające do natychmiastowego zakończenia zatrudnienia pana Kamila K. w związku z jego skandalicznymi publikacjami w mediach społecznościowych. Stanowczo podkreślamy, że nie akceptujemy mowy nienawiści i nawoływania do agresji.

To jednak nie koniec kłopotów Kamila Kurosza.

Kurosz został aresztowany

O aresztowaniu Kurosz poinformował dzisiaj wiceminister spraw wewnętrznych Maciej Wąsik.

Dziś ten pan został przez @PolskaPolicja zatrzymany o 7 rano. Jedzie do prokuratury w Rzeszowie. Usłyszy zarzuty

Jarosław Gowin zdradził termin wyborów prezydenckich?

Polityk podał daty, kiedy wybory powinny się odbyć. Będzie to dość szybko.

Obecny stan koronawirusa w Polsce

Ministerstwo Zdrowia podało kolejne dane. Nie są zbyt optymistyczne.