Widal.plGwiazdyKabareciarz prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie partnerki

Kabareciarz prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie partnerki

Kabareciarz prosił o pomoc dla chorej na raka partnerki. Michał Wójcik znalazł się w trudnej sytuacji jednak reakcja fanów przerosła jego oczekiwania.

Znany kabareciarz zorganizował zbiórkę w celu zebrania funduszy potrzebnych na leczenie ukochanej partnerki Jani. Jego fani nie zawiedli i odzew był natychmiastowy.

Kabareciarz prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy. Efekty były piorunujące

Kabareciarz prosił o pomoc ponieważ znalazł się ww trudnej sytuacji. Jego ukochana partnerka zmaga się z chorobą nowotworową. Jednak widać światełko w tunelu. Ukochana kabareciarza ma szanse na wyleczenie. Koszty tego leczenia natomiast znacznie przekraczają jej możliwości finansowe.

Wójcik postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy. Kilka dni temu mężczyzna opublikował nagranie, w którym przedstawił sytuację i poprosił o pomoc finansową. Odzew fanów zaskoczył jego najśmielsze oczekiwania.

Partnerka Michała Wójcika zachorowała na raka

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno z powodu smutnej informacji o chorobie partnerki Michała Wójcika. U kobiety wykryto chorobę nowotworową. Kabareciarz zdecydował poprosić o wsparcie finansowe na leczenie ukochanej Jani.

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc Was. Moja Jani zachorowała – ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę Was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo Was proszę o pomoc – powiedział w krótkim nagraniu.

Internauci nie zawiedli swojego ulubieńca

Internauci zareagowali w tempie ekspresowym. Już trzy dni po otworzeniu zbiórki udało się zebrać pełną kwotę potrzebna na leczenie czyli 150 tysięcy złotych. W zeszły piątek kwota zbiórki przekroczyła aż 180 tysięcy złotych.

Co ciekawe na początku kwota, którą planowano zebrać 22 tysiące. Z pewnością można stwierdzić, że rodzina i najbliżsi kobiety są bardzo wdzięczni za pomoc i nie spodziewali się aż takiego zaangażowania i wsparcia tak dużej liczby osób. W zbiórce udział wzięło już 3700 osób.

Zobacz także na WIDAL.pl

Konkurencja chce zniszczyć Biedronkę? Czy sklep utrzyma się na rynku?

Konkurencja chce zniszczyć Biedronkę? W opinii klientów sieć sklepów Biedronka uchodzi za najtańszą w naszym kraju. Zakupy robią tam całe rodziny. Klientów nie tylko przyciągają niskie ceny ale także szeroka dostępność sklepów. Sklepy Biedronka są w całym kraju. Od wielu lat obserwujemy wzrost liczby sklepów tej sieci nie tylko w miastach ale także w małych miejscowościach.

Pogrzeb legendy Zakopanego. Kim była?

Pogrzeb legendy Zakopanego. Zofia Karpiel-Bułecka zmarła 27 czerwca 2020 roku. 2 lipca pożegnali ją tłumnie rodzina i przyjaciele. Staszek Karpiel-Bułecka. Prowadził trumnę z ciałem babci. W korowodzie żałobnym szedł także lider Zakopower Sebastian. Zgromadzeni ubrani byli w tradycyjne góralskie stroje.

Zawodnik UFC rusza z nowym biznesem. Zajmie się dystrybucją marihuany?

Zawodnik UFC ma dość kontraktu amerykańskiego giganta z firmą Reebok i rusza z nowym biznesem. Ma zamiar podbić rynek odzieżowy, a także zajmie się dystrybucją marihuany.