Widal.plGwiazdyJustyna Żyła odpowiada na oskarżenia byłego męża. Kto ma rację?

Justyna Żyła odpowiada na oskarżenia byłego męża. Kto ma rację?

Justyna Żyła odpowiada na oskarżenia byłego męża. Kto ma rację?
Foto: facebook Justyna Żyła

Justyna Żyła została szerzej znana po rozstaniu z swoim mężem, skoczkiem narciarskim. Próbuje zostać celebrytką, brała udział nawet w “Tańcu z gwiazdami” oraz jest aktywna w mediach społecznościowych.

Rozwód z Piotrem Żyłą od początku był ciężki. Skoczek nie chciał komentować zachowania byłej żony, ale w końcu postanowił ujawnić parę faktów. Jego była partnerka natomiast była bardzo aktywna i chętnie dzieliła się faktami z ich życia.

Justyna Żyła groziła partnerce Piotra?

Justyna Żyła od początku zdaniem opinii publicznej nie zachowywała się tak jak powinna, Piotr Żyła postanowił napisać jak wygląda obecnie ich sytuacja (pisownia oryginalna).

Dada Pieter 1:0?Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego?? Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki? A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie? A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda?? I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde?

Po za tym Piotrek postanowił pokazać jakie wiadomości żona wysyłała mu po rozstaniu.

Była żona odpowiedziała oświadczeniem

Justyna Żyła postanowiła do tych oskarżeń odnieść się na Instagramie. Twierdzi, że wcale nie utrudnia kontaktów ojca z dziećmi, jedynie nie chciała, żeby brała w nich udział nowa partnerka Piotra. Twierdzi, że dzieci też nie życzyły sobie jej obecności.

Jak to wygląda teraz? Nic się nie zmieniło. Piotr płaci alimenty – ja daję im wsparcie, czas, miłość. Traktuję ich jak swoich najlepszych przyjaciół. Zależność jest okropna. 15 lat poświęciłam dzieciom i sukcesom osób trzecich. Piotrka większość czasu nie było w domu. Nie myślałam o sobie, o swojej karierze zawodowej. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Teraz, kiedy dzieci są duże – postanowiłam, że zajmę się sobą – chyba czas najwyższy (…). Piotrek widywał dzieci kiedy chciał. Zawsze miał otwarte drzwi, a dzieci cieszyły się na wizytę ojca. Do pewnego momentu. Miały tylko jedną prośbę – podczas spotkań nie chciały widywać nowej partnerki taty. Czy to dużo? Każdy potrzebuje czasu, nawet dzieci – albo tym bardziej dzieci

https://www.instagram.com/p/CCx1djJnQ56/?utm_source=ig_embed

Zobacz także:

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem

Dowbor opowiedziała o życiu z mężem-alkoholikiem. Przez lata związana była ze znanym dziennikarzem sportowym, który zmagał się z chorobą alkoholową.

Co Piotr Żyła napisał o swojej byłej żonie?

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.