Widal.plGwiazdyJulia Wróblewska zmaga się z problemami psychicznymi. Co dalej z gwiazdą?

Julia Wróblewska zmaga się z problemami psychicznymi. Co dalej z gwiazdą?

Julia Wróblewska zmaga się z problemami psychicznymi. Co dalej z gwiazdą?
Foto: screen/instagram.com/juleczkaaa_jula/

Julia Wróblewska zmaga się z problemami psychicznymi. Aktorka przechodzi załamanie nerwowe. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, a w opisie wspomina o śmierci.

Młoda aktorka już jakiś czas temu poinformowała, że zmaga się z problemami natury psychicznej.Dziewczyna od lat choruje na zaburzenia osobowości.

Julia Wróblewska zadebiutowała jako dziecko

Julia Wróblewska swoja karierę zaczęła jako dziecko. W 20116 roku wystąpiła w filmie „Tylko mnie kochaj”,u boku Macieja Zakościelnego. To właśnie rola w tym filmie przyniosła jej ogromną popularność. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Znaczna część widzów kojarzy młodą aktorkę z serialu „M jak miłość”. To właśnie tam od 2007 roku wciela się w rolę Zosi Warakomskiej.

21-letnia aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Julia chętnie dzieli się na nim także szczegółami zżycia prywatnego. aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie dzieli się wieloma szczegółami z życia prywatnego. Dlatego też wiemy, że cierpi ona na zaburzenia psychiczne. Ostatnio także poinformowała o rozstaniu ze swoim dotychczasowym partnerem.

Jakiś czas temu młoda aktorka udostępniła zdjęcie ze swojej metamorfozy. Jednak opis zdjęcia bardzo zaniepokoił fanów Julii. Wspomina w nim o śmierci.

Aktorka przechodzi załamanie

Gwiazda serialu „M jak miłość” przefarbowała włosy na fioletowo. Pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem, aktorka poinformowała, dlaczego zdecydowała się na tak radykalną zmianę. Jak wynika z wpisu ma to związek z jej stanem psychicznym – m.in. rozstaniem z chłopakiem i wizycie w szpitalu.

Jestem dość załamana i jednym ze sposobów radzenia sobie często jest farbowanie włosów. Właściwie w moim zaburzeniu to jest taki mem – „should I die or dye my hair?” (pol. „powinnam umrzeć czy pofarbować włosy?”) – wyznała gwiazda.

Aktorka dodała także, że publikowanie takich opisów traktuje jako formę terapii:

Traktuję Instagram trochę jak pamiętnik, nie chce pokazywać tylko idealnego życia gdy wszystko jest dobrze, to strasznie toksyczne, później inni myślą, że każdy z nas jest super szczęśliwy i ma wspaniałe życie. Każdy ma problemy i trzeba zacząć pokazywać je również.

Pokazuje jaka jest naprawdę

Przy okazji pokazania swojego nowego wizerunku Julia Wróblewska przypomniała, że od lat choruje na zaburzenia osobowości. To właśnie one wpędzają ją w depresję i musi korzystać z pomocy psychiatry. Wyznała także, że na Instagramie nie kreuje się na kogoś innego a tylko pokazuje tylko swoją prawdziwą twarz:

Od dziecka udawałam szczęśliwą dziewczynkę choć już z problemami psychicznymi zmagałam się od 7 roku życia (właściwie wcześniej, myślę, że zaczęło się w wieku od 3 do 5 lat, ale pamiętam zdarzenia gdy miałam nawet 1,5r, ale dopiero wtedy mnie zbadano, bo moje tiki nerwowe były częste i mocne). Mam dosyć udawania pięknego życia, zawsze żyłam w mediach i pokazywanie smutku, żalu, rozpaczy nie jest niczym złym. To uczucia jak każde inne, jeśli ich nie wylejesz to je zabutelkujesz i wrócą wszystkie naraz. Wyznanie czegoś takiego w social mediach daje mi ukojenie. Wsparcie. Pokazuje mi, że wcale nie muszę być porcelanową laleczką, marionetką ku uciesze innych. Mogę być sobą.

Julia także wyznała, że nie szuka pomocy w wierze katolickiej

Jestem agnostyczką, nie umiem powiedzieć czy coś istnieje czy nie i jestem moralnym człowiekiem bo mam empatię, a łzy otrą mi moi przyjaciele.

Zobacz także na Widal.pl

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Młody mężczyzna twierdzi, że w ten sposób wyleczył się z głębokiego kompleksu.

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Czy to atak terrorystyczny?

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Na granicy amerykańsko-kanadyjskiej została aresztowana kobieta, która jest podejrzana o wysłanie koperty z trucizną do Białego Domu. Taką informację w niedzielę przekazała agencja Associated Press. Powołała się na powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa USA.

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Żąda także odszkodowania! Czy spotkają się w sądzie?

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Jak twierdzi Cezary Kucharski piłkarz i jego żona przelewali sobie firmowe pieniądze na prywatne konta. Mieli to robić bez wiedzy niemieckiej skarbówki.