Widal.plGwiazdyJulia Wieniawa kupiła trzeci apartament. Cena zwala z nóg!

Julia Wieniawa kupiła trzeci apartament. Cena zwala z nóg!

Julia Wieniawa kupiła trzeci apartament. Cena zwala z nóg!
Foto: instagram.com/juliawieniawa/

Julia Wieniawa kupiła trzeci apartament. Dwa wcześniejsze mieszkania nie spełniały wygórowanych wymagań młodej gwiazdy. Wieniawa planuje już remont nowo zakupionego apartamentu.

Cena mieszkania zdecydowanie zwala z nóg. Młoda gwiazda za swoje kolejne mieszkanie zapłaciła ponad 2 mln złotych. Kwota, którą wydała gwiazda jest powalająca.

Julia Wieniawa i jej ekspresowa kariera

Julii Wieniawie-Narkiewicz jest jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Nie cieszy się być może opinią jednych z najlepszych aktorek ponieważ nie szkoli jakoś nadmiernie swojego warsztatu. Jednakże Wieniawa bardzo dobrze wypada w kampaniach reklamowych oraz na Instagramie. Niejednokrotnie mogliśmy obserwować ją reklamująca farby do włosów, lakiery do paznokci, kostiumy kąpielowe, smartfony czy buty. Producenci tychże produktów są zachwyceni postawą Julii i chętnie podejmują z nią współpracę.

Mimo, że Julia dwa lata temu zdała maturę co było dużym zaskoczeniem także dla niej samej nie zdecydowała się na dalszą edukację. W wywiadach opowiadała, że zastanawia się czy lepiej zdawać na studia aktorskie w Warszawie lub Krakowie, czy wyjechać do Nowego Jorku i tam zapisać się do szkoły Lee Strasberga.

Mimo tych planów celebrytka nie zdecydowała się na żadną z opcji studiów. Jej interes reklamowy kwitnie w związku z czym Julia Wieniawa skupiła się na sobie oraz dalej działać i wykorzystać swoje 5 minut sławy. Pieniądze zarobione w kampaniach reklamowych oraz za udział w różnych akcjach promocyjnych młoda gwiazda inwestuje w nieruchomości. Aktorka mimo młodego wieku, jest już właścicielką trzech mieszkań.

Mieszkanie za ponad 2 mln złotych

w ostatni czasie Julia Wieniawa dokonała zakupu kolejnego mieszkania. Być może ten apartament zaspokoi jej wygórowane wymagania. Nowe 4 kąty gwiazdy mają 170 metrów kwadratowych na dwóch poziomach, trzy balkony i taras na dachu. Apartament kosztował gwiazdę „zaledwie” dwa miliony złotych.

Julia po zakupie nowego mieszkania musi zacząć jego wykończenie. Z wielkim zachwytem opowiada o tym w rozmowie z Faktem:

W swoim mieszkaniu bez balkonu myślałam, że zwariuję. I wtedy znalazłam mieszkanie z trzema balkonami i tarasem. Marzą mi się lampy, które widziałam w Indonezji podczas wakacji na Bali. Poza tym dzielnica, w której je kupiłam, jest bardzo zielona. Więc będzie bosko!

Nowe mieszkanie Wieniawy zlokalizowane jest w sąsiedztwie mieszkania znanego fotografa. Celebrytka nie ukrywa, że dużą inspiracją w wykończeniu jej tarasu jest egzotyczny ogród Marcina Tyszki. Julia zdradziła w Fakcie, że u siebie chciałaby uzyskać podobny efekt:

Bardzo bym chciała stworzyć dżunglę u siebie na dachu.

Zobacz także na WIDAL.pl

Duży szok w TVN. Gwiazda “Faktów” odchodzi?

Justyna Pochanke wywołała dziś burzę spekulacji, ponieważ niespodziewanie poinformowała swoim współpracowników, że odchodzi z TVN! Dziennikarka od 16 lat prowadzi główne wydanie “Faktów” i nikt się nie spodziewał takiej decyzji. Natomiast pracownikiem tej telewizji była od 2001 roku.

Jaka jest liczba zakażonych koronawirusem na świecie?

Liczna zakażonych koronawirusem przekroczyła już 13 milionów. Z tego ponad 3 miliony stwierdzono w Stanach Zjednoczonych. Cały czas sytuacja rozwija się w Brazylii. Wczoraj w największym południowoamerykańskim kraju stwierdzono ponad 30 tysięcy przypadków jednego dnia.

Rafał Trzaskowski złożył protest wyborczy! Będzie powtórka głosowania?

Co prawda wybory prezydenckie zakończyły się w minioną sobotę, ale nie oznacza to końca batalii między dwoma kontrkandydatami. Rafał Trzaskowski złoży bowiem protest wyborczy! Czy w związku z tym czaka nas powtórka głosowania?