Widal.plJoe BidenJoe Biden nazywa Władimira Putina zabójcą! Ten życzy zdrowia amerykańskiemu prezydentowi!

Joe Biden nazywa Władimira Putina zabójcą! Ten życzy zdrowia amerykańskiemu prezydentowi!

Joe Biden nazywa Władimira Putina zabójcą! Na początku tego tygodnia, amerykański wywiad opublikował raport, z którego wynika, że prezydent Rosji Władimir Putin ingerował w wybory w USA, aby zwiększyć poparcie Donalda Trumpa.

W rozmowie z telewizją ABC News, Joe Biden zapowiedział, że Władimir Putin poniesie konsekwencje za ingerowanie w amerykańskie wybory. Nazwał także Putina “zabójcą”.

Wypowiedzi prezydenta USA nie spodobały się władzom Rosji. Został wezwany rosyjski ambasador z Waszyngtonu do Moskwy, Anatolij Antonow, by porozmawiać o zapobieganiu ‘nieodwracalnemu pogorszeniu się stosunków rosyjsko-amerykańskich’.

Joe Biden nazywa Władimira Putina zabójcą!

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa stwierdziła, że nie pamięta przypadku wezwania ambasadora w USA do kraju na konsultacje. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow jednak stwierdził, że prezydent USA Joe Biden nie chce nawiązywać stosunków z Rosją.

Nie chciałbym wiele mówić; powiem tylko, że są to bardzo złe wypowiedzi prezydenta USA. W sposób oczywisty nie chce on nawiązywać relacji z naszym krajem i dalej będziemy wychodzić z takiego założenia.

powiedział Pieskow.

Jednak do słów prezydenta Bidena odniósł się sam Władimir Putin. Życzył mu zdrowia.

Jeśli chodzi o wypowiedź mojego amerykańskiego kolegi, to tak jak powiedział, rzeczywiście znamy się osobiście. Co bym mu odpowiedział? Powiedziałbym mu “na zdrowie”. Życzę mu zdrowia, mówię to bez ironii i żartów. To po pierwsze. Po drugie, jeśli mówić szerzej, to w historii każdego narodu jest wiele wydarzeń bardzo trudnych, dramatycznych i krwawych. Kiedy jednak oceniamy innych ludzi, a nawet inne państwa i narody, to zawsze jakby przeglądamy się w lustrze. Zawsze widzimy tam siebie. Pamiętam, że w dzieciństwie, kiedy kłóciliśmy się na podwórku, to zawsze mówiliśmy: kto się przezywa, tak sam się tak nazywa

 Mówi Putin.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

David Lynch patronem kawiarni w Jaworznie! Jak do tego doszło?

David Lynch patronem kawiarni w Jaworznie! Wszystko przez pielgrzymkę traktorami zainspirowaną filmem znanego reżysera.

Koralowce Fiji odżyły po Winstonie! Cyklon zniszczył rafę 5 lat temu!

Koralowce Fiji odżyły po Winstonie! Cyklon Winston zdewastował żywotne kolonie koralowców u wybrzeży Fidżi, ale pięć lat później rafy znów ożyły. Dziś roi się w nich od ryb i kolorów.

Dramatyczny apel ‘PIASKA’! Ledwo mówiąc przestrzega przed koronawirusem!

Dramatyczny apel ‘PIASKA’! Artysta trafił do szpitala, z którego opublikował nagranie zachęcające rodaków do przestrzegania zaleceń sanitarnych.