Widal.plGwiazdyAntek Królikowski ma nową dziewczynę! Kim jest Joanna Opozda?

Antek Królikowski ma nową dziewczynę! Kim jest Joanna Opozda?

Antek Królikowski ma nową dziewczynę! Kim jest Joanna Opozda?
Foto: Facebook Joanna Opozda

Joanna Opozda to 32-letnia aktorka i modelka. Znana jest przede wszystkim z “Pierwszej miłości”, ostatnio możemy ją oglądać również w “Barwach szczęścia”. Antek Królikowski właśnie potwierdził, że spotyka się z seksowną Opozdą.

Joannę Opozdę oprócz “Pierwszej miłości” czy “Barw szczęścia” można kojarzyć także z takich produkcji jak: “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, “M jak miłość”, i “Prawo Agaty”. Obecnie trwają prace nad filmem “Brigitte Bardot cudowna”, gdzie Opozda wciela się w rolę słynnej tytułowej seksbomby.

Joanna Opozda nową dziewczyną Królikowskiego

Joanna Opozda już od jakiegoś czasu pojawiała się w towarzystwie Antka Królikowskiego, ale nikt nie potwierdzał, że parę coś łączy. Zrobił to aktor w rozmowie z Pudelkiem. Wyjaśniam tam sytuację, podczas której Opozda została oblana drinkiem przez kelnerkę.

Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i… Jest dramat! Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie – nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest… Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł…

Z czego jest znana aktorka?

Joanna Opozda to pochodząca z Buska Zdroju absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Jest także modelką. jej zdjęcia można było oglądać m.in. we włoskim wydaniu magazynu “Vogue”. W 2016 roku wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Kamil Kuroczko (28 l.), z który później była prywatnie. . W 2019 roku pojawiły się także informacje o tym, że aktorka zaręczyła się i przyjęła bajecznie drogi pierścionek od pewnego biznesmena.

https://www.instagram.com/p/CB56ZgYB4J2/

Zobacz także:

Matka spaliła noworodka w piecu?

Matka spaliła noworodka w piecu. Później jak gdyby nigdy nic poszła na zabawę weselną. Gdy sprawa wyszła na jaw tłumaczyła, że dziecko urodziło się martwe.

Bohaterski chłopiec uratował młodszą siostrą przed wściekłym psem. Jak duże poniósł konsekwencje?

Bohaterski chłopiec uratował swoją siostrę przed groźnym psem. Do zdarzenia doszło w USA, a o całej sprawie poinformowała ciotka dzieci. Wiadomość o młodym bohaterze rozchodzi się szybko po internecie. Głównym powodem popularności historii jest zdjęcie dołączone do opisu. Widać na nim dwójkę małych dzieci. Jedno z nich ma bardzo brzydką ranę ciągnącą się przez cały policzek.

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Już niedługo premiera filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Kiedy premiera?

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawił się filmik z wielkiego wejścia obsady i członków ekipy na lotnisko. Z filmiki wynika, że gwiazdy bawią się świetnie. Nie brakuje tam luksusowych wnętrz, które z pewnością będą uchwycone w kontrowersyjnej produkcji filmowej.