Widal.plGwiazdyJoanna Jędrzejczyk zdradzona przez narzeczonego! Szokujące wyznanie gwiazdy MMA

Joanna Jędrzejczyk zdradzona przez narzeczonego! Szokujące wyznanie gwiazdy MMA

Joanna Jędrzejczyk od pewnego czasu nie ukrywała, że nie jest już w związku ze swoim narzeczonym. Teraz postanowiła wyjawić jaki był powód rozpadu jej narzeczeństwa. Okazuje się, że partner gwiazdy MMA ją… zdradził!

Była mistrzyni UFC ujawniła w wywiadzie dla “Wysokich Obcasów”, że Przemek nie był jej wierny. W rozmowie gwiazda opowiedziała o bardzo intymnych szczegółach ze swojego życia.

Joanna Jędrzejczyk zdradzona

Joanna Jędrzejczyk postanowiła wyjawić jedną ze swoich największych tajemnic i wyznała, że jej długoletni partner dopuścił się zdrady trzy lata temu. Chodzi o Przemysława B.

To było trzy lata temu. Byliśmy razem osiem lat, planowaliśmy wspólne życie, zaręczyliśmy się w 2016 roku. Ale wszystko zaczęło się sypać. Najpierw mówiłam sobie: „Jestem JJ, mogę to znieść, jak cios, dam radę”. Ale nie dałam, nie mogłam pójść dalej.

Problemy związkowe z narzeczonym zaczęły się przed tym, jak gwiazda dowiedziała się o zdradzie. Para wracała do siebie cztery razy, jednak związek nie miał szansy przetrwać.

Ktoś mógłby w takiej sytuacji zwariować, ale to nie ja zwariowałam, mam mocny kręgosłup moralny, twardo stąpam po ziemi. Ale zaczęła się między nami przepychanka, dziwne ambicje, wszystko, co niepotrzebne w związku.

– przyznaje mistrzyni.

To kochanka opowiedziała gwieździe o wszystkim

Jędrzejczyk przyznała, że kochanka narzeczonego zadzwoniła do niej i o wszystkim opowiedziała.

Zapytałam się, czy mam jej za to dziękować.

Problemy zbiegły się z jej walką z Rose Namajunas. Zawodniczka to starcie przegrała sensacyjnie.

Po 3 latach stary narzeczony zaczął Jędrzejczyk nękać kwiatami o czym informowała na Instagramie. Szansy na powrót jednak nie dostanie.

Zobacz także:

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na plaży?

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na plaży może stać się rzeczywistością . Jest decyzja Sanepidu w sprawie używania maseczek ochronnych podczas spędzania czasu na plaży.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski potwierdzili zaręczyny. Już od dawna plotkowało się o zaręczynach najpopularniejszej polskiej pary podróżniczej.

Zmarł najstarszy człowiek świata. Ile miał lat?

Zmarł najstarszy człowiek świata. Taka informacja pojawiła się jakiś czas temu w mediach. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła rodzina.