Widal.plKoronawirusJest polski lek na koronawirusa! Zostanie podany 400 osobom

Jest polski lek na koronawirusa! Zostanie podany 400 osobom

Jest polski lek na koronawirusa! Mimo, że cały czas słyszymy o rekordach zakażeń na COVID-19 wydaje się, że widzimy światełko tunelu.

Jak ogłosił na konferencji prasowej dr Grzegorz Czelej “Mamy lek, polski lek na COVID-19, który działa” . Jednak jak to dokładnie wygląda oraz od kiedy będzie wprowadzany na ryenk?

Jest polski lek na koronawirusa!

Jest polski lek na koronawirusa! Obecnie trwająca pandemia koronawirusa przez ostatnie miesiące całkowicie zmieniła naszą codzienność oraz nie ułatwia nam życia. Jak widzimy po statystykach chorych cały czas przybywa. Wielu z nas cały czas czeka na lek aby moc podjąć skuteczna walkę z patogenem.

Nad lekiem przeciw koronawirusowi prace zaczęły się już dawno. Co jakiś czas naukowcy i specjaliści informowali o postępach swojej pracy. Pracę nad skutecznym środkiem w walce z koronawirusem podjęli także  naukowcy z firmy Biomed Lublin. Od początku ich praca wydawała się bardzo obiecująca. Jednocześnie przybliżało nas to do pierwszego miejsca jeśli chodzi o wynalezienie leku na koronawirusa.

Mamy lek!

Jest oficjalna informacja, że  polski lek na koronawirusa jest już gotowy. Na konferencji prasowej zorganizowanej w środę senator Grzegorz Czelej powiedział jasno, że jest to “lek, który działa”, a jego produkcję umożliwiło osocze górników, którzy pokonali koronawirusa.

Dr Grzegorz Czelej, który nadzorował prace nad preparatem poinformował, że:

Mamy lek zawierający przeciwciała neutralizujące koronawirusa. Czyli te, które zabijają wirusa Sars-CoV-2.

Skuteczność polskiego leku na koronawirusa udowodnił w swoich badaniach Krzysztof Pyrć z Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zobacz także na Widal.pl

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Młody mężczyzna twierdzi, że w ten sposób wyleczył się z głębokiego kompleksu.

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Czy to atak terrorystyczny?

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Na granicy amerykańsko-kanadyjskiej została aresztowana kobieta, która jest podejrzana o wysłanie koperty z trucizną do Białego Domu. Taką informację w niedzielę przekazała agencja Associated Press. Powołała się na powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa USA.

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Żąda także odszkodowania! Czy spotkają się w sądzie?

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oskarża go o przestępstwa finansowe. Jak twierdzi Cezary Kucharski piłkarz i jego żona przelewali sobie firmowe pieniądze na prywatne konta. Mieli to robić bez wiedzy niemieckiej skarbówki.