Widal.plGwiazdyJerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Są pierwsze zdjęcia

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Są pierwsze zdjęcia

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Aktor trafił do jednego z krakowskich szpitali z podejrzeniem udaru mózgu. Syn Jerzego Stuhra, także aktor Maciej przekazywał wtedy informację, że tata wraca powoli do zdrowia i jego stan się poprawia.

Na szczęście jego słowa okazały się prawdziwe. Informacje o pobycie Jerzego Stuhra w krakowskim szpitalu potwierdzał przyjaciel aktora, Jerzy Radziwiłowicz.

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Trafił on do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Został tam przewieziony z Nowego Targu, gdzie był na wypoczynku wraz żoną Barbarą. Przyjęcie na oddział nastąpił z powodu podejrzenia udaru mózgu.

Krakowska “Gazeta Wyborcza” informowała, że Jerzy Stuhr odzyskuje mowę i próbuje kontaktować się z otoczeniem, lecz sytuacja nadal jest niestabilna. Wygląda na to, że aktor najgorsze ma już za sobą, bo właśnie wrócił do domu.

O powrocie ojca do domu napisał Maciej Stuhr w swoich mediach społecznościowych.

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca!

W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa – nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala- dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać!

Jeszcze raz dziękujemy, także za wszystkie ciepłe słowa, które do nas nieustannie napływały! Serdecznie pozdrawiamy! Komisarz Ryba wraca do akcji!

https://www.facebook.com/MaciekStuhr/posts/10160060605119689

Jerzy Stuhr- legenda polskiego kina i teatru

Jerzy Stuhr jest aktorem filmowym i teatralnym z ogromnym dorobkiem. Jest on także reżyserem, pedagogiem, profesorem sztuk teatralnych, pisarzem i polonistą. Aktor jest również Laureatem Polskiej Nagrody Filmowej za rolę drugoplanową w filmie Persona non grata i nagrody specjalnej za osiągnięcia życia. W 1972 r. zadebiutował na dużym ekranie w filmie “Na wylot” Grzegorza Królikiewicza. Przez wiele lat był szczególnie kojarzony i związany Krzysztofem Kieślowskim. Zagrał u niego m.in. w “Spokoju”, “Amatorze”, “Przypadku”. W latach 90. zajął się reżyserią. Jest autorem m.in. “Historii miłosnych”, “Tygodnia z życia mężczyzny” czy “Dużego zwierza”.

Prócz tych osiągnięć aktor jest znany z wybitnych rol teatralnych. Szczególnie zasłynął rolą Hamleta w 1981 r., w “Zbrodni i karze” Andrzeja Wajdy, w “Życiorysie” Kieślowskiego oraz “Rewizorze” Jerzego Jarockiego. A w latach 1990-1996 oraz 2002-2008 był rektorem PWST w Krakowie. Jest także ojcem aktora Macieja Stuhra raz malarki Marianny Stuhr.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3316744605031234&set=a.100601033312290&type=3

Zobacz także:

Czy zakonnice dopuściły się oszustwa wyborczego?

Czy zakonnice dopuściły się oszustwa wyborczego w tegorocznych wyborach? Dziennikarze „Gazety Wyborczej” przedstawili szokujące informacje. Siostry zakonne miały wypełniać karty wyborcze za pensjonariuszy w Zakładzie Opiekuńczym we wsi Święta Katarzyna.

Ewakuacja pacjenta w Świnoujściu! Ważył 300 kilogramów, kto go ściągał?

Ewakuacja pacjenta w Świnoujściu wzbudza zainteresowanie całego kraju. Wszystko przez fakt, że musiał on zostać przetransportowany przez straż pożarna, gdyż z powodu tuszy nie był w stanie opuścić swojego mieszkania.

Czy dzieci wrócą we wrześniu do szkoły?

To pytanie z pewnością zadają sobie rodzice dzieci, którzy nie są pewni jak dalej będzie wyglądała edukacja w czasie pandemii. Czas wakacji dobiega końca dlatego też czas najwyższy aby poważnie zacząć zastanawiać się nad tą kwestią.