Widal.plOgólneZaskakująca wizja, co dalej z koronawirusem? Odpowiada jasnowidz

Zaskakująca wizja, co dalej z koronawirusem? Odpowiada jasnowidz

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym przedstawicielem tej profesji w Polsce. Obecnie widzący przeniósł się na serwis internetowy Youtube, na którym prowadzi swoje transmisje dla żądnych jego wizji widzów. Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej interesującego tematu dla wszystkich Polaków, czyli koronawirusa.

Jasnowidz przekazuje nową wizję

– Gdy usłyszałem o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce miałem wrażenie, że spełnił się jakiś długo wyczekiwany sen – mówi Krzysztof Jackowski. – Docierają do mnie sygnały o tym, że w sklepach brakuje żywności. Dla mnie to nieprawdopodobna przesada.- podkreśla jasnowidz

Jackowski uważał początkowo, że problem epidemii koronawirusa jest jedynie ważny w Azji. Swoje przemyślenia przekazał tydzień temu, teraz zmienił zdanie.

Pandemia skończy się szybko

Jasnowidz uważa, że powoli to koniec tej pandemii na świecie. Jego zdaniem ten wirus straci na swojej aktywności. W ciągu najbliższych 10 dni będzie dużo informacji w mediach o przypadkach koronawirusa, także o zachorowaniach, ale pojedynczych (wizja z 5 marca, wówczas w kraju mieliśmy jeden przypadek zakażenia wirusem).

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego narastanie tej “pandemii” potrwa do 17 marca. Po tym czasie nastąpi przełom. Zacznie tracić na swojej sile. – To taki ostatni moment tego wirusa – twierdzi jasnowidz.

Źródło: Gazeta Krakowska