Widal.plJarosław KaczyńskiJarosław Kaczyński na kwarantannie! Miał kontakt z chorym na koronawirusa!

Jarosław Kaczyński na kwarantannie! Miał kontakt z chorym na koronawirusa!

Jarosław Kaczyński na kwarantannie! Prezes Prawa i Sprawiedliwości i od niedawna jeden z wicepremierów swoje obowiązki będzie teraz wykonywał zdalnie.

O kwarantannie, na którą trafił prezes PiS poinformował poseł Radosław Fogiel.

Jarosław Kaczyński na kwarantannie! Miał kontakt z chorym na koronawirusa!

Fogiel napisał w mediach społecznościowych, że Jarosław Kaczyński miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Zgodnie z aktualnymi zaleceniami rządowymi, Kaczyński automatycznie trafił na kwarantannę:

“Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, Prezes @pisorgpl Jarosław Kaczyński – zgodnie z zaleceniami @GIS_gov – udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych. Pan Prezes czuje się dobrze, swoje obowiązki w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu.”

Póki co nie wiadomo jaki jest obecnie stan zdrowia prezesa PiS.

Koronawirus – raport z 19 października

Dzisiejszy raport z 19 października odnośnie koronawirusa w Polsce nie jest optymistyczny pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 7482 nowe przypadki i 41 zgonów.

Mamy 7482 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: małopolskiego (1201), mazowieckiego (849), śląskiego (685), łódzkiego (679), lubelskiego (526), pomorskiego (481), kujawsko-pomorskiego (473), podkarpackiego (458), wielkopolskiego (423), dolnośląskiego (406), opolskiego (348), podlaskiego (283), zachodniopomorskiego (217), warmińsko-mazurskiego (190), świętokrzyskiego (170) i lubuskiego (93). Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 36 osób.Liczba zakażonych koronawirusem: 183 248/3 614(wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Co także na WIDAL.PL?

Janusz Korwin-Mikke zaskakuje formą i wspiera branże fitness

Janusz Korwin-Mikke na swoim Instagramie opublikował post z basenu. Jak wiemy w kolejnej fazie wprowadzania obostrzeń na pierwszy rzut poszła branża fitness oraz działalność basenów i pływalni.

Nauczyciel pokazywał karykatury Mahometa! Uczeń… obciął mu głowę!

Nauczyciel historii we Francji pokazywał uczniom karykatury Mahometa, prowadził zajęcia na temat wolności słowa i chciał swoich uczniów otworzyć na świat. Skończył tragicznie – z obciętą głową!