Widal.plPolitykaJanusz Palikot o Jarosławie Kaczyńskim: Pierwszy raz mu kibicuję!

Janusz Palikot o Jarosławie Kaczyńskim: Pierwszy raz mu kibicuję!

Janusz Palikot to postać, która od dawna nie udziela się w polityce. Jego aktywność w mediach społecznościowych jednak nie wygasła. Tym razem postanowił się wypowiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim. W słowach byłego posła widać wielką satyrę.

Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński wzbudził w opinii publicznej wielką krytykę, ponieważ postanowił udać się na Powązki w dobie obecnych obostrzeń. Był to jeden z głównych tematów ostatnich dni.

Kolejnym był sposób obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej, kiedy to polscy politycy dali zły przykład rodakom, gromadząc się i zwiększając ryzyko zakażenia koronawirusem. Głos w tej sprawie zabrała policja, która uderzyła w dziennikarzy.

W związku z obchodami 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej przypominamy, że nie mamy w tym przypadku do czynienia ze zgromadzeniem w trybie ustawy, a poszczególne osoby wykonują swoje zadania w ramach pełnionych urzędów i funkcji. Podobnie, jak prowadzący relacje dziennikarze

Janusz Palikot: Co bez niego zrobi opozycja?

Palikot za pomocą mediów społecznościowych skomentował ostatnie wydarzenia. Na Twitterze napisał, że… kibicuje Kaczyńskiemu.

Kaczyński postanowił zarazić się koronawirusem. Pierwszy raz mu kibicuje!

Naprawdę martwię się o Jarosława Kaczyńskiego. Co zrobi bez niego opozycja? Bardzo bym prosił policję żeby jednak wręczyła mu mandat, bo znów się narazi przy kolejnej okazji.