Widal.plJanusz Korwin-MikkeJanusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Zdjęcia i nagranie podbija Internet

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Zdjęcia i nagranie podbija Internet

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Nieprawdopodobne a jednak wydaje się być prawdziwe. Wszystko wskazuje na to, że polityk uciął sobie drzemkę.

Nagranie prezentujące jego wystąpienie w programie Polsat News stało się hitem w Internecie. Zdjęcia zrobione ukradkiem również podbijają Internet.

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu

Janusz Korwin-Mikke był gościem poniedziałkowego wydania „Debaty Dnia” w Polsat News. Program jest mocno komentowany ze względu na tezy głoszone przez kontrowersyjnego posła. Podczas programu doszło nawet do spięcia między politykiem a prowadzącą.

Jednak najbardziej zaskakujący podczas tego wywiadu był moment, w którym polityk zamknął oczy i mocno odchylił się do tyłu, opierając się o kanapę. Janusz Korwin-Mikke pozostawał w tej pozycji przez pewiem czas gdy toczyła się dyskusja.

Według Internatów lider Konfederacji po raz kolejny zasnął… Bardzo znaczący okazała się odpowiedź na pytanie dziennikarki Karoliny Hytrek-Prosieckiej czy „naprawdę zasłabł czy swoim zwyczajem poszedł spać”, gospodyni programu odparła: „Pan poseł chwilami przybierał, nazwijmy to, wygodniejszą pozycję”.

https://twitter.com/stumbras3/status/1297982044241371143

Polityk często ucina sobie drzemki?

Jak się okazuje sugestie internautów nie są bezpodstawne. W internecie krąży także zdjęcie wykonane po uroczystej inauguracji Sejmu IX kadencji. Na Twitterze Dariusza Jońskiego z SLD możemy znaleźć zdjęcie, na którym  Janusz Korwin-Mikke przysypia w ławie sejmowej.

Janusz Korwin-Mikke tłumaczył się wówczas, że nie zasnął, tylko myślał:

Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami.

Zobacz także na Widal.pl

Łukasz Szumowski na wakacjach. Gdzie wyjechał?

Łukasz Szumowski na wakacjach relaksuje się po dymisji z funkcji ministra zdrowia. Okazuje się, że zamiast wybrać miejsce gdzieś w Polsce, do czego zachęcał również Polaków, postanowił wyjechać zagranicę.

Katy Perry urodziła dziecko Orlando Blooma. Ogłosili to w nietypowy sposób?

Katy Perry urodziła zdrową córeczkę. Dziecko jest owocem jej związku ze znanym aktorem Orlando Bloomem. Daisy Dove Bloom urodziła się 26 sierpnia, o czym para poinformowała w nietypowy sposób.

Skarbówka zajęła Lamborghini Patryka Vegi?

Skarbówka zajęła Lamborghini Patryka Vegi. Urząd skarbowy zarekwirował samochód wart aż 2,5 mln złotych. Jest to samochód Lamborghini Aventador sprowadzony z USA.