Widal.plJanusz Korwin-MikkeJanusz Korwin-Mikke jeździ bez ważnego prawa jazdy! Niedawno spowodował kolizję drogową!

Janusz Korwin-Mikke jeździ bez ważnego prawa jazdy! Niedawno spowodował kolizję drogową!

Janusz Korwin-Mikke jeździ bez ważnego prawa jazdy! Niedawno spowodował kolizję drogową!
Foto: Facebook/ Konfederacja (konto oficjalne)

Wygląda na to, że poseł Konfederacji i jeden z najpopularniejszych polityków wśród ludzi młodego pokolenia Janusz Korwin-Mikke jeździ bez ważnego prawa jazdy! Smaczku tej sprawie dodaje fakt, że niedawno spowodował kolizję drogową!

Korwin-Mikke w przedświąteczny wtorek 22 grudnia spowodował kolizję drogową. W Otwocku włączając się do ruchu swoim osobowym samochodem marki Fiat spowodował kolizję z ciężarówką marki Scania. Obu kierowcom na szczęście nic się nie stało i obaj byli trzeźwi.

Jednakże okazuje się, że Janusz Korwin-Mikke jeździł bez ważnego prawa jazdy!

Janusz Korwin-Mikke jeździ bez ważnego prawa jazdy!

Jak dowiedziało się RMF FM, Janusz Korwin-Mikke od 2007 roku ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdu za przekroczenie limitu punktów.

Żeby ponownie wrócić za kółko, Korwin-Mikke musiał ponownie przejść egzamin na prawo jazdy. Jednak do tej pory poseł nie dostarczył dokumentów potwierdzających zdanie egzaminu i formalnie jeździć autem nie może.

Poseł odpowie teraz za prowadzenie samochodu bez ważnych uprawnień. Grozi mu za to kara grzywny a nawet pozbawienie wolności do lat 2.

Na ten moment nie ma jeszcze komentarza w sprawie samego zainteresowanego. Jeśli taki się pojawi, to zapewne udostępnimy tę wypowiedź na łamach WIDAL.PL.

Co także na WIDAL.PL?

Ograniczenie działalności kościołów w Austrii. Nabożeństwa bez wiernych. Czy to samo czeka nas w Polsce?

Ograniczenie działalności kościołów w Austrii to kolejny sposób na walkę z panującą pandemia koronawirusa. Aż do 17 stycznia wszystkie nabożeństwa mogą się odbywać w dni powszednie ale bez udziału wiernych.

Zmutowany koronawirus zmierza w stronę Polski. Czeka nas powtórka z początku roku?

Zmutowany koronawirus zmierza w stronę Polski. Nowy, zmutowany odłam koronawirusa jest już u naszych zachodnich sąsiadów. Do Niemiec mutacja trafiła za pośrednictwem jednego z pasażerów, który podróżował z Londynu.

Godzina policyjna nie zostaje wprowadzona w Sylwestra. Rząd początkowo strzelił sobie w kolano?

Godzina policyjna nie zostaje wprowadzona w Sylwestra. Wczoraj premier odniósł się do kwestii zakazu poruszania się i innych obostrzeń zaplanowanych na ostatni dzień roku.