Widal.plSportJan Błachowicz mistrzem UFC! Polak brutalnie znokautował rywala!

Jan Błachowicz mistrzem UFC! Polak brutalnie znokautował rywala!

Jan Błachowicz został mistrzem UFC! Polak brutalnie znokautował Dominicka Reyesa w jednej z najważniejszych walk gali UFC 253 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!

Polak został pełnoprawnym mistrzem wagi półciężkiej UFC! Według wielu opinii jest to największy sukces w historii polskich sportów walki!

Jan Błachowicz mistrzem UFC! Polak brutalnie znokautował rywala!

Dochodziła 6:00 rano czasu polskiego, kiedy Jan Błachowicz nokautował w drugiej rundzie faworyzowanego Dominicka Reyesa sięgając po tytuł mistrzowski wagi półciężkiej UFC!

Polak zdobył pas mistrzowski, który zwakował niekwestionowany mistrz tej dywizji Jon Jones.

Nokaut Polaka na Dominicku Reyesie wyglądał tak:

https://twitter.com/PaczMat/status/1310070465873022976

Sukces Jana Błachowicza jest ogromny! Cieszynianin został pierwszym Polakiem w historii, który sięgnął po pas mistrzowski w męskiej dywizji wagowej największej organizacji MMA na świecie. Wcześniej po tytuły mistrzowskie sięgała Joanna Jędrzejczyk. Polak wielokrotnie broniła tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej, ale w dywizji kobiet.

Co także na WIDAL.PL?

Jadwiga Emilewicz opuszcza Porozumienie Jarosława Gowina. Będzie bezpartyjna w PiS!

Jadwiga Emilewicz opuszcza Porozumienie Jarosława Gowina! Minister rozwoju w rządzie Mateusza Morawieckiego przechodzi do partii rządzącej, gdzie oficjalnie rzekomo będzie “bezpartyjna”.

Jest polski lek na koronawirusa! Zostanie podany 400 osobom. Czy jest nadzieja na koniec epidemii?

Jest polski lek na koronawirusa! Mimo, że cały czas słyszymy o rekordach zakażeń na COVID-19 wydaje się, że widzimy światełko tunelu. Jak ogłosił na konferencji prasowej dr Grzegorz Czelej “Mamy lek, polski lek na COVID-19, który działa” . Jednak jak to dokładnie wygląda oraz od kiedy będzie wprowadzany na rynek?

Tczew: 4 i 9-latek podpalili dwa samochody. Zabawa tragiczna w skutkach

4 i 9-latek podpalili dwa samochody. Do zdarzenia doszło podczas zabawy. Jednak jak się okazuje może to być najdroższa zabawa w życiu chłopców.