Widal.plPogodaJaka pogoda na święta? Na śnieg nie ma co liczyć, ale będzie… Kevin!

Jaka pogoda na święta? Na śnieg nie ma co liczyć, ale będzie… Kevin!

Jaka czeka nas pogoda na nadchodzące święta bożonarodzeniowe? Według długoterminowych prognoz fani śniegu nie mogą nastawiać się na zabawy w białym puchu! Ale jest też dobra informacja – poleci Kevin sam w domu!

Jaka pogoda na święta? Na śnieg nie ma co liczyć, ale będzie… Kevin!

Grudzień ma być w Polsce ciepły. Cieplejszy niż średnia z ostatnich lat, a to oznacza, że w znacznej większości kraju nie ma co liczyć na śnieg w okresie Bożego Narodzenia (24-26 grudnia).

Śniegu spodziewać się można jedynie w górach i na terenach podgórskich.

W święta może i zabraknie śniegu, ale na pewno nie zabraknie choinki i… Kevina samego w domu! Kultowy film świąteczny wyemituje Polsat już w wigilię o godzinie 20:00

To już tradycja. "Kevin sam w domu" w wigilię w Polsacie.

Posted by polsatnews.pl on Friday, November 20, 2020

Jaka pogoda w styczniu, lutym i marcu?

Skoro w grudniu na śnieg raczej nie ma co liczyć, to jak to będzie wyglądało w kolejnych zimowych miesiącach?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB opublikował w mediach społecznościowych prognozę na miesiące, w których zwykle odbywają się ferie zimowe:

Jaka będzie zima 2021 r. i czy jest szansa na długotrwałą pokrywę śnieżną❓

Nasi specjaliści mają do przekazania ważny komunikat. Opracowali najświeższą prognozę długoterminową temperatury i opadu na styczeń-marzec 2021 r.

W skrócie:

Styczeń 2021Miesiąc w całym kraju prawdopodobnie charakteryzować się będzie średnią temperaturą powietrza powyżej normy wieloletniej. Suma opadów atmosferycznych na przeważającym obszarze Polski powinna być wyższa od normy. Na Podkarpaciu możliwa suma opadów w normie.

Luty 2021Średnia miesięczna temperatura powietrza w całej Polsce powinna być niewiele wyższa od normy wieloletniej. Suma opadów atmosferycznych dla większości kraju prawdopodobnie kształtować się będzie powyżej normy. Na Pomorzu Zachodnim i Środkowym suma opadów może zmieścić się w normie.

Marzec 2021W całym kraju średnia miesięczna temperatura powietrza powinna kształtować się powyżej normy wieloletniej. Suma opadów atmosferycznych w całej Polsce prawdopodobnie będzie mieścić się w normie.

Jaka będzie zima 2021 r. i czy jest szansa na długotrwałą pokrywę śnieżną❓Nasi specjaliści mają do przekazania ważny…

Posted by Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB on Friday, November 20, 2020

Co także na WIDAL.PL?

“Kościół robi wiele dobrych rzeczy” – publicysta katolicki o kościele

“Kościół robi wiele dobrych rzeczy” – taką tezę przedstawił Tomasz Terlikowski, jeden z najpopularniejszych w naszym kraju publicystów katolickich. Takie słowa są potrzebne, zwłaszcza, że w dobie problemów kościoła z pedofilią, coraz większa część społeczeństwa się od duchownych odwraca.

Zawodnikowi MMA grozi dożywocie! Zadał ciosy pijanemu mężczyźnie, który go zaczepił!

Zawodnikowi MMA grozi dożywocie! Tragiczna w skutkach historia wydarzyła się na początku października w jednym z barów w miejscowości Ryki w województwie lubelskim. Tam doszło do bójki między 22-letnim zawodnikiem MMA a 35-letnim agresywnym i pijanym mężczyzną.