Widal.plGwiazdyWielka tragedia w rodzinie Sylvestra Stallone. Kolejna śmierć

Wielka tragedia w rodzinie Sylvestra Stallone. Kolejna śmierć

Jackie Stallone, astrolog gwiazd i matka aktora Sylvestra Stallone, zmarła w poniedziałek. Miała 98 lat.

Frank Stallone, młodszy brat Sylvestera, ogłosił w poniedziałek wieczorem, że jego matka zmarła tego ranka.

Jackie Stallone nie żyje

Informację o śmierci Jackie Stallone została podana przez jej młodszego syna Franka w mediach społecznościowych.

Była niezwykłą kobietą, codziennie trenującą, pełną odwagi i nieustraszenia. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła. Trudno jej nie lubić, była osobą bardzo ekscentryczną i ekstrawagancką… Przeżyła prohibicję, depresję i II wojnę światową. Rozmawiałem z nią godzinami o latach dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych. To była lekcja historii. Jej umysł był ostry jak brzytwa aż do śmierci

– napisał na Facebooku.

Poza tym, że była matką aktorów Sylvester, Frank i Toni D’Alto, Stallone stała się znana w latach 90. z opublikowania serii książek o astrologii i uruchomienia własnej psychicznej gorącej linii. Wystąpiła także w programie zapaśniczym z lat 80. „G.L.O.W .: Gorgeous Ladies of Wrestling”, który później został dostosowany do programu Netflix o tej samej nazwie.

Była kobietą wielu talentów

Stallone urodziła się jako Jacqueline Frances Labofish 29 listopada 1921 roku w Waszyngtonie. Będąc młodą kobietą pracowała jako artystka na trapezie, tancerka i fryzjerka. Wyszła za mąż za Franka Stallone Sr. w 1945 r. I urodziła Sylvestera w 1946 r. I Franka Jr. w 1950 r. D’Alto urodziła w 1964 r. Ze swoim drugim mężem, Anthonym Filiti. D’Alto zmarł w 2012 roku.

Na swojej stronie internetowej Stallone napisała, że ​​podczas swojej kariery astrologicznej doradzała „królom, premierom, politykom, gwiazdom filmowym, hazardzistom, generałom, gangsterom, gliniarzom i kapłanom”. Stallone ukuła termin i praktykę „rumpology”, którą opisała jako podobną do czytania z dłoni, ale z tyłu. Miała również własną linię kosmetyków maseczek do twarzy.

Stallone pojawił się w kilku talk show, w tym w „The Howard Stern Show”, „Oprah”, „Larry King Live”, „The Late Show With David Letterman” i „The Graham Norton Show”. Ostatnio Stallone był gościem-niespodzianką w brytyjskim reality show „Celebrity Big Brother” w 2005 roku. Jej była synowa i była żona Sylvestra, Brigitte Nielsen, również uczestniczyli w sezonie. Stallone został wyrzucony z domu po czterech dniach.

Zobacz także:

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Czy to atak terrorystyczny?

Donald Trump otrzymał kopertę z trucizną. Na granicy amerykańsko-kanadyjskiej została aresztowana kobieta, która jest podejrzana o wysłanie koperty z trucizną do Białego Domu. Taką informację w niedzielę przekazała agencja Associated Press. Powołała się na powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa USA.

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Jak wygląda?

Polski “Żywy Ken” poddał się operacji wszczepienia implantów klatki piersiowej. Młody mężczyzna twierdzi, że w ten sposób wyleczył się z głębokiego kompleksu.

ING Bank Śląski ma poważne problemy. Pranie brudnych pieniędzy?

ING Bank Śląski funkcjonuje ma poważne problemy. Funkcjonuje on na rynku już od 1991 roku. Do tej pory cieszył się dobra opinia zadowolonych klientów. Jednak jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, które sugerują, że spółka miałaby mieć coś wspólnego z praniem brudnych pieniędzy.