Widal.plHanna Gronkiewicz- WaltzHanna Gronkiewicz- Waltz staje murem za Rafałem Trzaskowskim

Hanna Gronkiewicz- Waltz staje murem za Rafałem Trzaskowskim

Hanna Gronkiewicz- Waltz staje murem za Rafałem Trzaskowskim. Była prezydent Warszawy odniosła się do zdarzenia z udziałem byłego kandydata na prezydenta Polski.

Pani Polityk stwierdziła, że nie widzi nic niestosownego w zachowaniu swojego następcy. Chodzi tutaj o nagranie, na którym widać bawiącego się Trzaskowskiego.

Hanna Gronkiewicz- Waltz broni Trzaskowskiego

Hanna Gronkiewicz- Waltz broni Trzaskowskiego. Była prezydent Warszawy również postanowiła skomentować imprezę, na której bawił się Rafał Trzaskowski. Pani polityk napisała na swoim Twitterze, że według niej zachowanie prezydenta Warszawy jest całkowicie normalne i nie odbiega od zachowania innych imprezowiczów.

Na profilu Gronkiewicz-Waltz możemy przeczytać:

Jeśli ktoś ma tylko problemy jak normalne zachowanie na dyskotece, czyli po prostu luz, to powiem wam, jako mająca 7 krzyżyk, to żałujcie, że jesteście takiego starego ducha. Moje pokolenie jednak dobrze się bawiło mimo komuny – czytamy na profilu Gronkiewicz-Waltz.

Jednak nie wszyscy internauci podzielają opinię byłej prezydent:

(…) Pan Trzaskowski ma tyle luzu, że aż mu się Czajką wylewa – skomentowała jedna z użytkowniczek.

(…) Prezydentem jest w ratuszu i gdy Warszawę reprezentuje poza nim, na dyskotece był uczestnikiem jak każdy inny – dodała kolejna.

Impreza z udziałem Trzaskowskiego wciąż na językach

Cały czas jest głośno o imprezie w jednym z warszawskich klubów z udziałem Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o imprezę na której prezydent stolicy świętował urodziny swojej znajomej. Zabawę jednak skutecznie utrudniała puszczana w klubie muzyka ambient.

Dlatego też niedoszły prezydent postanowił zainterweniować. Udał się więc do DJ-ów z prośba o zmianę muzyki na repertuar bardziej taneczny. Konkretnie chodziło o funkową grupę Jamiroquai. Polityk swoja prośbę poparł konkretnymi argumentami.

Internauci nie mogli przejść obojętnie obok informacji odnośnie upodobań muzycznych Rafała Trzaskowskiego. Dlatego też prezydent Warszawy od kilku dni jest jednym z głównych bohaterów grafik, memów krążących w sieci. Media również komentują gust muzyczny polityka.

Zobacz także na WIDAL.pl

Grypa atakuje! Aż 25 tys. przypadków w pierwszym tygodniu września. Co nas czeka dalej?

Grypa atakuje. Jak się okazuje w ciągu pierwszego tygodnia września odnotowano aż 25 tys. podejrzeń i zachorowań na ostrą chorobę zakaźną. Co jest najbardziej zaskakujące, zdecydowanie najwięcej zachorowań jest wśród małych dzieci.

Dwie starsze kobiety urządziły libacje w pociągu. Co świętowały?

Dwie starsze kobiety urządziły libacje w pociągu. Do zdarzenia doszło w pociągu na trasie Berlin – Hanower. Kobiety były w takim stanie upojenia alkoholowego, że musiały interweniować służby. Policjanci musieli wynieść kobiety na peron i zastosować prewencyjny areszt dla ich bezpieczeństwa.