Widal.plSpołeczeństwoGwiazda “Europa da się lubić” ma wielkie problemy. Jego biznes upada!

Gwiazda “Europa da się lubić” ma wielkie problemy. Jego biznes upada!

Była gwiazda popularnego telewizyjnego show “Europa da się lubić” ma wielkie problemy finansowe. Kiedyś był bardzo popularny w naszym kraju, napisał trzy książki kucharskie, otworzył własną restaurację. Dzisiaj jego biznes chyli się ku upadkowi.

Chodzi o popularnego Anglika Kevina Aistona, który lata temu był gwiazdą programu telewizji polskiej “Europa da się lubić”. Tam dał się poznać jako energiczny, uśmiechnięty i wiecznie optymistyczny Anglik.

Gwiazda “Europa da się lubić” ma wielkie problemy. Jego biznes upada!

Kevin Aiston zyskał w naszym kraju sporą popularność, którą wykorzystał do prowadzenia biznesu. W Mielcu otworzył restaurację “Kuchnia Kevina”. Ta działała od lipca 2019 roku. Teraz chyli się ku upadkowi.

Anglikowi plany na biznes pokrzyżowała pandemia koronawirusa, nałożone obostrzenia i w związku z tym brak klientów. O swojej aktualnej sytuacji życiowej opowiedział w rozmowie z portalem wp.pl:

“Sytuacja wygląda dramatycznie. Mamy cztery przemysłowe lodówki, które muszą być uruchomione. Musimy zapłacić za prąd. Doliczmy do tego opłaty za gaz, wodę, dostawy. Rachunki nadal przychodzą. Niestety, restrykcje to jedno, ale opłaty dalej trzeba robić. Przyszedł do nas też rachunek z ZAiKS-u. Przecież ja teraz sam słucham radia. Gdy restauracja była otwarta, to wiadomo, że płaciło się, bo goście słuchali. Klientów nie ma, ale opłaty robić trzeba.

Najczęściej teraz jest tak, że obrót wynosi 80-100 zł dziennie. W takim normalnym czasie, w lepszy dzień, obrót był rzędu około 2 tys. zł. Dzisiaj o “dobrym dniu” mówimy, jak mamy stówę. Tu trzeba zaznaczyć, że mowa o obrocie! Za te pieniądze restauracja musi się utrzymać, opłacić dostawców, wszystkie produkty. Z tego też są wypłaty dla pracowników.”

Kevin Aiston zaznacza także, że jest wdzięczny mieszkańcom Mielca, którzy starają się jak mogą, by pomóc w utrzymaniu biznesu pozytywnemu Anglikowi:

“Jestem wdzięczny każdemu, który teraz u nas kupuje. Liczy się każda osoba. To niesamowite wsparcie. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Mielca, którzy nas wspierają nie tylko finansowo, ale też duchowo.”

Cały artykuł o aktualnej sytuacji Kevina Aistona do sprawdzenia -> TUTAJ.

Co także na WIDAL.PL?

Pijani Polacy pobili policjanta do nieprzytomności!

Pijani Polacy pobili policjanta do nieprzytomności! Wydarzenia miały miejsce w miejscowości Raszówka niedaleko Lubina na Dolnym Śląsku. Pobity policjant trafił do szpitala. Dopiero tam odzyskał przytomność.

Sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki! Dramatyczne wideo z wypadku!

Pewna kobieta sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki. Kobieta, która pracowała u swojej chlebodawczyni nie mogła liczyć na żadną pomoc, mimo tego, że jej “szefowa” stała obok!

Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich

Jeden z kandydatów Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze nadchodzących wyborów prezydenckich. Kandydat na prezydenta RP, mający duży mandat obywatelski przekazał informację o poparciu w II turze wyborów na swoim facebooku.