Widal.plGwiazdyGrycanki wracają po 5 latach. Co się z nimi działo przez ten czas?

Grycanki wracają po 5 latach. Co się z nimi działo przez ten czas?

Grycanki wracają po 5 latach. Popularne kobiety zniknęły już 5 lat temu ze świata show biznesu. Po zaskakujących wydarzeniach i tym, gdy jeden z największych lodowych przedsiębiorców Zbigniew Grycan zdecydowanie się od nich odciął, a do kobiet niestety zapukali komornicy, zniknęły one z czerwonych dywanów.

Gdzie przez ten czas podziewały się kobiety oraz jak zmieniło się ich życie podczas 5 lat życia w cieniu? Z pewnością dla niektórych będzie to duże zaskoczenie.

Grycanki wracają po 5 latach. Szybka kariera i szybki upadek

Grycanki wracają po 5 latach. Znana niegdyś Marta Grycan i jej trzy równie popularne córki przebiły się do show-biznesu dzięki konotacjom rodzinnym ze Zbigniewem Grycanem, który jest znanym producentem lodów. Kobiety Marta, Weronika, Wiktoria i Gabriela Grycan marzyły o karierze w show biznesie. Snuły plany o zostaniu polskimi Kardashiankami. Same rozpowszechniły także słowo Grycanki i chętnie chwaliły się bogactwem i światowym życiem.

Matka dziewczyn, Marta u szczytu kariery wydała trzy książki kulinarne. Udzielała także niezliczonej ilości wywiadów, pozowała do ociekających luksusem sesji oraz sędziowała nawet wraz z Piotrem Gąsowskim w Polskim Turnieju Wypieków. Córka Weronika za to pasjonowała się tańcem, Wiktoria marzyła o karierze w modelingu, a Gabriela chciała spełniać się aktorsko.

Co zaskakujące w 2011 roku Marta Grycan otworzyła swoją własną cukiernię. Zrobiła to jednak na kredyt. Autorska cukiernia okazała się jedną wielką klapą. Potem jednak kobieta przebranżowiła cukiernię na sklep rybny, a na końcu szybko zamknęła interes.

Co się działo z kobietami przez 5 lat?

Po pewnym czasie okazało się, że ani ojciec rodziny ani one nie są spadkobiercami Zbigniewa Grycana. Nestor rodu postanowił majątek rodzinny przekazać córkom z drugiego związku. Tym samym wydziedziczając syna, Adama. Wątpliwości w tej kwestii rozwiał sam Zbigniew Grycan stanowczo odcinając się w jednym wywiadzie od syna i jego rodziny.

Po tych wydarzeniach trzeba było zjeść na ziemię. Adam Grycan postanowił postawić się swojej żonie i zabronił jej oraz córkom dalszego brylowania w show-biznesie.

Od tamtej pory minęło już 5 lat. Po szalonej karierze w show-biznesie zostały już tylko wspomnienia w postaci starych zdjęć na Instagramie Wiktorii. Nikt z dawnego grona znajomych Grycanek nie wie co obecnie dzieje się z kobietami. Sama Marta też unika jakichkolwiek kontaktów.

Zobacz także na WIDAL.pl

Koronawirus w Galerii Handlowej. Nowe ognisko wirusa?

Koronawirus w galerii handlowej. Testy przebadanych pracowników mające potwierdzić lub wykluczyć obecność wirusa okazały się być pozytywne u dwojga pracowników jednej z perfumerii. Pozostała część pracowników przebywa na kwarantannie. Galeria handlowa bada poszlaki i będzie starała się zapobiec rozprzestrzenianiu wirusa.

Patryk Vega ujawnia szokujące fakty o śmierci znanego boksera. Włos jeży się na głowie. Kto może czuć się zagrożony?

Dawid Kostecki będzie jednym z bohaterów jednego z najnowszych filmów Patryka Vegi – “Pętla”. Kontrowersyjny reżyser udostępnił w mediach społecznościowych nowe, zaskakujące informacje w sprawie śmierci “Cygana.”

Konkurencja chce zniszczyć Biedronkę? Czy sklep utrzyma się na rynku?

Konkurencja chce zniszczyć Biedronkę? W opinii klientów sieć sklepów Biedronka uchodzi za najtańszą w naszym kraju. Zakupy robią tam całe rodziny. Klientów nie tylko przyciągają niskie ceny ale także szeroka dostępność sklepów. Sklepy Biedronka są w całym kraju. Od wielu lat obserwujemy wzrost liczby sklepów tej sieci nie tylko w miastach ale także w małych miejscowościach.