Widal.plGabriel SewerynGabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Co było przyczyną zakończenia związku z Rafałem?

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Co było przyczyną zakończenia związku z Rafałem?

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Co było przyczyną zakończenia związku z Rafałem?
Foto: screen/https://www.instagram.com/gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego partnera. Taką informacje zamieścił sam Gabriel w nocy z poniedziałku na wtorek za pośrednictwem nagrania.

Jest na nim ze swoim nowym partnerem. Na nagraniu wyraźnie mówi, że zakończył już relacje ze swym ekranowym partnerem.

Gabriel Seweryn już nie jest w związku z Rafałem Grabiasem

Gabriel Seweryn Rafał Grabias do niedawna byli jednymi z bohaterów show “Królowe Życia”.  W czerwcu pojawiła się informacja, że para jest prześladowana przez młodego stalkera, który ma obsesje na punkcie Gabriela. Jednak po czasie okazuje się, że nie do końca był to stalker.

W poniedziałek wiele osób myślało, że doszło do włamania na Instagramowy profil Gabriela Seweryna. A to wszystko za sprawą podejrzanych wpisów. Jednak jak się okazuje nie było to włamanie. Gabriel zamieścił w nocy nagranie, na którym wszystko wyjaśnia.

Nowy partner Gabriela

W nagraniu mężczyzna przyznaje, że “stalker” Kamil, a nie Rafał Grabias, jest w rzeczywistości jego życiowym partnerem już od dwóch lat!

Chciałbym zrobić małe sprostowanie odnośnie obecnych artykułów na temat “stalkera”. Nie ma żadnego stalkera! Ten chłopak to jest mój chłopak – jest tutaj Kamil – jestem z nim od prawie dwóch lat – recytuje do kamery projektant z młodszym zastępcą Grabiasa przyczajonym za plecami. Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i dał mi święty spokój.

I mi też! – wtrąca nagle wyraźnie usatysfakcjonowany obrotem spraw Kamil.

Sytuacja jest dość nieprawdopodobna ponieważ jeszcze kilka dni temu byli bohaterowie “Królowych Życia” pozowali w internecie na parę. Dodatkowo Gabriel przekazał tę informację w dzień urodzin Rafała.

Zobacz także na Widal.pl

Biedronka otrzymała 723 mln zł kary. UOKiK okazał się być bezlitosny. To najwyższa kara w historii

Biedronka otrzymała 723 mln zł kary. Kara została nałożona przez prezesa UOKiK Tomasza Chróstnego na właściciela sieci sklepów Biedronka, spółkę Jeronimo Martin.

Rodzice imprezowali przy zwłokach swojego 5-tygodniowego dziecka! Tragedia w Świdnicy

Rodzice imprezowali przy zwłokach swojego 5-tygodniowego dziecka. Do tych tragicznych wydarzeń doszło w Świdnicy. Rodzice dziecka prowadzili libację alkoholową nie zważając na swoje dziecko, które jak się okazało było martwe. Matka dziecka miała 1,5 promila, a ojciec dwa razy więcej.

Ojciec Tadeusz Rydzyk zwolniony z rozgłośni! Pracował w niej prawie 20 lat

Ojciec Tadeusz Rydzyk zwolniony z rozgłośni! Kanadyjska rozgłośnia zakończyła z nim współprace po 20 latach. Rydzyk nie rozumie dlaczego do tego doszło. Nie zgadza się także z oskarżeniami o szerzenie nienawiści i antysemityzmu.