Widal.plSportFC Barcelona – Bayern. Messiemu skończyła się cierpliwość, odejdzie?

FC Barcelona – Bayern. Messiemu skończyła się cierpliwość, odejdzie?

FC Barcelona – Bayern zakończył się w sposób spektakularny. Ekipa Roberta Lewandowskiego pokonała Katalończyków 8:2. To jedna z najwyższych porażek w historii Barcelony oraz Ligi Mistrzów.

Nic dziwnego, że uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii może czuć się z tym źle. Mowa o Leo Messim, który wczoraj rozegrał cały mecz. Był jednym z niewielu wyróżniających się zawodników z Katalonii.

FC Barcelona – Bayern zakończył się astronomicznym wynikiem

FC Barcelona – Bayern od początku stało pod znakiem gradu bramek. Już w 32 minucie było już 4:1 dla ekipy z Bawarii. Dzięki temu wielkiemu zwycięstwu awansowali do półfinału, w którym zmierzy się Manchester City z Olympique Lyon.

Bramkę oraz asystę zdobył Robert Lewandowski, który umocnił się jako najlepszy strzelec tej edycji Ligi Mistrzów. Zdobył już 14 goli, lideruje również w klasyfikacji asystentów. Może się pochwalić się już 5 asystami.

Leo Messi planuje odejść?

Leo Messi był załamany po meczu. Jego zdjęcie z szatni już obiegło sieć.

Według doniesień hiszpańskich i katalońskich mediów, czara goryczy przelała się od Leo Messiego. Argentyński piłkarz już wcześniej rozważał opuszczenie Camp Nou, ale teraz jest zdecydowany. Uratować sytuację może jedynie dymisja prezydenta Barcelony, Josepa Bartomeu.

Jeśli to nie nastąpi to Messi prawdopodobnie skończy swój kontrakt w 2021 r. i przejdzie do innego klubu na zasadzie wolnego transferu. Władze Barcelony na pewno nie będą chciały do tego dopuścić.

Zobacz również na WIDAL.PL

Uczestnicy protestu BLM wzywali białych do oddania swoich domów?

Uczestnicy protestu BLM w Seattle nawoływali białych do oddawania swoich domów. Brzmi jak żart? Nic bardziej mylnego. Demonstranci tego oczekują od osób o innym kolorze skóry.

Donald Tusk skomentował podwyżki dla rządzących, uderzył ostro w opozycję?

Donald Tusk skomentował nadchodzące podwyżki dla rządzących. Były premier i przewodniczący Rady Europejskiej zaatakował także opozycję. Zaapelował o “ogarnięcie się”!

Wypadek autokaru na A1! Co tam się stało?

Wypadek autokaru na autostradzie A1! Dzisiaj rano o wydarzeniu drogowym poinformował młodszy aspirant Piotr Besarab z pomorskiej straży pożarnej.