Widal.plGwiazdyFAME MMA 7: Kto będzie się bił podczas walk celebrytów?

FAME MMA 7: Kto będzie się bił podczas walk celebrytów?

FAME MMA 7 zbliża się wielkimi krokami. Na wczorajszej konferencji prasowej promującej nadchodzące wydarzenie poznańska organizacja zaprezentowała kompletną kartę walk swojej siódmej gali.

Kolejna gala odbędzie się 5 września. W karcie walk wydarzenia znajduje się dziewięć pojedynków. Do wczoraj pozostały jedynie dwie niewiadome, które FAME MMA odkryło.

FAME MMA 7 : Kto zawalczy?

Ostatecznie w karcie walk FAME MMA 7 znalazł się pojedynek pań między Martą Linkiewicz a Martą Rentel oraz pojedynek Tomasza Olejnika z Mariuszem Słońskim. To te dwa starcia do wczorajszej konferencji pozostawały tajemnicą organizatorów.

W walce wieczoru kontrowersyjny raper Popek Monster zmierzy się z debiutującym w walce w formule MMA Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem. Celebryta znany jest z programu “Warsaw Shore”, w którym uczestnicy głównie imprezują i piją alkohol.

W drugiej walce wieczoru wielki rewanż

Drugą walką wieczoru, tak zwanym co-main eventem został pojedynek Adriana Polańskiego z Amadeuszem Roślikiem. Obaj celebryci nie byli za bardzo znani przed występami w FAME MMA. Ich pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem “Polaka”. “Ferrari” się z tym głośno nie zgadzał. W karcie walk znajduje się też pojedynek Marcina Najmana. “El Testosteron” zmierzy się z Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem, który może się pochwalić rekordem zawodowym – jednej wygranej i ośmiu porażek.

Walka wieczoru:
Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe:
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

“Wiemy, gdzie przemieszczają się miliony Polaków”. Minister cyfryzacji śledzi obywateli?

Minister cyfryzacji ujawnił niespodziewanie informacje, które mogą zaszokować obywateli. Marek Zagórski przyznał, że w ramach walki z koronawirusem, rząd sprawdza gdzie przemieszaczają się obywatele.

Szumowski zapowiada więcej kontroli i zmiany przy weselach?

Minister Szumowski zapowiada więcej kontroli w sklepach i galeriach handlowych. Zdaniem ministra, Polacy nie zakładają maseczek i z premedytacją twierdzą, że stan zdrowia im na to nie pozwala. Najczęściej jest to kłamstwo.

TikTok zakazany?

TikTok może być zakazany w USA? Prezydent Donald Trump powiedział w piątek wieczorem, że zakazuje działania popularnej krótkiej aplikacji wideo TikTok w Stanach Zjednoczonych. Odrzucił potencjalną umowę na zakup aplikacji przez Microsoft od chińskiej firmy macierzystej.