Widal.plBAronEwa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Blanka Lipińska broni byłego partnera

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Blanka Lipińska broni byłego partnera

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Blanka Lipińska broni byłego partnera
Foto: instagram.com/eva_minge instagram.com/alekbaron facebook.com/LipinskaBlanka

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Związek Blanki Lipińskiej oraz Barona zdecydowanie można określić jako jeden z bardziej emocjonujących w polskim show biznesie.

Projektantka jednak nie podziela zachwytów fanów celebrytów. Postanowiła skomentować postawę muzyka. Pisarka postanowiła jednak stanąć w obronie byłego partnera.

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona

Ewa Minge znana jest ze swoich długich wpisów na różnego rodzaju tematy. Jej uwadze nie umknął także związek Blanki Lipińskiej i Barona. Nie ma się tez co temu dziwić, ponieważ byli partnerzy bardzo chętnie dzielili się szczegółami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Mimo, że związek celebrytów wydawał się być silny, para rozstała się po kilku miesiącach.

Mimo, że w mediach pojawiały się plotki o tym, że Blanka Lipińska nie może poradzić sobie po rozstaniu z muzykiem to rzeczywistość wydaje się być całkiem inna. Pisarka postanowiła rozwiać wszystkie plotki oraz zaspokoić ciekawość fanów oraz mediów. Na swoim Instastory wyznała bowiem, że “nie umiera z samotności”.

Projektantka w mocnych słowach skomentowała zachowanie muzyk

Jak się okazuje życiem miłosnym Barona nie są tylko zainteresowani jego i media ale i projektantka Ewa Minge. Kobieta napisała w jednym z komentarzy swoje zdanie na temat Barona oraz jego byłych partnerek.

Bo Baron nie ma stanów emocjonalnych i nie ma co cykać. Baron uprawia marketing przy okazji seksu. Nie rozumiem, jak można się w nim zakochać, ale jestem pewna, że nie problem go pozyskać.  Warunek, sukces większy, jak jego choćby chwilowy, gorące nazwisko, do którego przyklejenie się wydłuży… dredy. Byłam pewna, że tak się skończy, a dziewczyny szkoda, po ludzku… złamane serce i oprzytomnienie, że było się narzędziem marketingowym musi boleć… cholernie.

Była partnerka muzyka, Blanka Lipińska postanowiła wziąć w obronę Barona. W swojej wypowiedzi stwierdziła, że Minge nie ma pojęcia o czym mówi.

Pani Evo Minge, dziękuje za troskę, ale mając komplet informacji na temat, na który się pani wypowiada, nie zgadzam się z niczym, co tu Pani napisała.

instagram.com/blanka_lipinska

Zobacz także na Widal.pl

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Co na to reszta drużyny?

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Piłkarz postanowił zabrać głos po wczorajszym meczu z Holandią. Nie da się ukryć, że wypowiedź sportowca bardzo zaskoczyła kibiców. Obrońca w swoim wpisie zwrócił się bowiem do Jerzego Brzęczka.

Lider Bayer Full odpowiedział na zarzuty Rożala. Czy spór o konia skończy się w sądzie?

Lider Bayer Full odpowiedział na zarzuty Rożala. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Marcin Różalski opiekuje się koniem, który wcześniej był własnością lidera zespołu Bayer Full.

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Zaskakujący wyrok sądu w sprawie

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Sprawcami byli dwaj mężczyźni, który mieli opiekować się chłopcem. W ramach żartu zamknęli dziecko w pralce. Gdy Kacperek zanosił się od płaczu, oni byli zachwyceni swoim pomysłem.