Widal.plEwa KasprzykEwa Kasprzyk się zaręczyła! Kim jest partner aktorki?

Ewa Kasprzyk się zaręczyła! Kim jest partner aktorki?

Ewa Kasprzyk się zaręczyła! Kim jest partner aktorki?
Foto: Screen/instagram.com/ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk się zaręczyła. Jedna z najpopularniejszych Polskich aktorek powiedziała TAK w Atenach, pod Akropolem.

Kim jest wybranek 63- letniej aktorki? Kiedy będzie ślub pary?

Ewa Kasprzyk zawsze pełna energii

Ewa Kasprzyk jest jedną z najpopularniejszych Polskich aktorek. Z pewnością nie można jej odmówić charyzmy oraz ogromnych pokładów energii. Aktorka bardzo często zmagała się z krytyka odnośnie swoich związków z młodszymi partnerami czy za swój otwarty stosunek do seksualności.

Już od jakiegoś czasu Ewa Kasprzyk została widywana z nowym partnerem. Nie raz paparazzi uchwycili na zdjęciach przytuloną i trzymającą się za ręce parę. Jednak chyba nikt nie przypuszczał, że nowy związek Ewy jest aż tak poważny.

Aktorka powiedziała “TAK”

Jak się okazało, Ewa Kasprzyk w ostatnim czasie się zaręczyła. Tą radosna wiadomością aktorka podzieliła się w wywiadzie dla Zwierciadła.

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją!

Do tego radosnego wydarzenia doszło na początku października. Przyszyły mąż aktorki ma na imię Marcin. Poznali się cztery lata temu w Turcji.

We wrześniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Kasprzyk wzięła cichy rozwód z Jerzym Bernatowiczem po 36 latach małżeństwa.

Zobacz także na Widal.pl

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Były prezydent niespełna tydzień temu przekazał, że jest zakażony koronawirusem. Jak wynika z informacji przekazanych przez “Fakt” Bronisław Komorowski jest transportowany karetką do Warszawy ze szpitala w Sejnach. Decyzja ta została podjęta przez Ministerstwo Zdrowia.

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Blanka Lipińska broni byłego partnera

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Związek Blanki Lipińskiej oraz Barona zdecydowanie można określić jako jeden z bardziej emocjonujących w polskim show biznesie.

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas podał się do dymisji. Jaki jest powód jego rezygnacji?

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas podał się do dymisji. Taką informacje przekazał za pośrednictwem Twittera Rzecznik Rządu. To już kolejna osoba, która w ostatnim czasie postanowiła zrezygnować z pełnionych dotychczas obowiązków. Jaki jest powód odejścia Głównego Inspektora Sanitarnego?