Widal.plGwiazdyEsmeralda Godlewska ostrzega. Kłopoty mogą mieć czołowi celebryci!

Esmeralda Godlewska ostrzega. Kłopoty mogą mieć czołowi celebryci!

Esmeralda Godlewska to specyficzny rodzaj celebrytki. Kiedyś aspirowała razem ze swoją siostrą do miana piosenkarki. Cała Polska słyszała ich popisy. Kolędy czy hymn Polski długo nie brzmiały tak samo, po usłyszeniu ich wykonania.

Celebrytka przez pewien czas dała o sobie zapomnieć. Nie była zbyt aktywna po swoich walkach dla Fame MMA, które przegrała. Teraz wraca z podwójną siłą. Padły naprawdę mocne słowa.

Esmeralda Godlewska ostrzega

Esmeralda Godlewska zaczęła mocne uderzenie od ataków na swoich instastories w kierunku Radka Majdana. Były piłkarz jest obecnie bardzo popularny, ponieważ ciążę jego żony śledziły wszystkie brukowce i portale plotkarskie.

Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwala

– dalej celebrytka wspomina również o Blance Lipińskiej, którą nazywa “Blancia” oraz mężu zmarłej Anny Przybylskiej.

A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity…

Twierdzi również, że zna szczegóły afery związanej z wyjazdem polskich modelek do Dubaju.

Chcecie znać prawdę? Żyłam w tym świecie, wiem, kto z kim, jak i gdzie

Możemy być pewni, że celebrytka zrobi wszystko, żeby o niej więcej mówiono w mediach.

O co chodzi?

Chodzi tu przede wszystkich o aferę związaną z wykorzystywaniem młodych dziewcząt “W zatoce sztuki”. Znany reżyser i dziennikarz, Sylwester Latkowski stworzył film dokumentalny na ten temat, w którym użył m.in. nazwisk Majdana czy Lipińskiej.

Celebryci ostro skomentowali cały materiał i zapowiedzieli złożenie pozwów przeciw twórcom tego dokumentu. Czy Esmeralda wie więcej na ten temat i posiada dowody? Z pewnością się tego dowiemy już niedługo.

Zobacz także:

Polacy nie lubią nagości. Nie chcą oglądać kobiet opalających się toples na plaży. Dlaczego?

Polacy nie lubią nagości? Mimo, że świat się zmienia i wydawać by się mogło, że Polacy są coraz bardziej tolerancyjni. Jednak stosunek do kobiet, które opalają się całkowicie nago w miejscach publicznych się nie zmienia. Zdecydowana większość z nas nie jest jednak zachwycona kiedy podczas spędzania czasu na plaży ogląda całkowicie nagie kobiety.

Ceny nad Bałtykiem powalają. Turyści są w szoku. Czy naprawdę jest tak źle?

Ceny nad Bałtykiem powalają. W tym roku wielu Polaków zdecydowało się na spędzenie swojego urlopu w kraju. Polskie morze jest zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez naszych rodaków.

Małgorzata i Radosław Majdan nie ochrzczą syna. Zgadliście powód?

Małgorzata i Radosław Majdan podjęli w ostatnim czasie decyzję na temat chrztu swojego syna- a raczej jego braku. Para celebrytów przez obecną sytuację w kościele nie chcąc ochrzcić swojego syna Henryka.