Widal.plGwiazdyEdyta Górniak ostro o obecnej sytuacji i szczepieniach

Edyta Górniak ostro o obecnej sytuacji i szczepieniach

Edyta Górniak w ostatnich dniach jest mocno aktywna w kwestii pandemii koronawirusa. Piosenkarka gościła wczoraj w programie telewizji internetowej wRealu24 i postawiła sprawę jasną. Nie wierzy, że cała epidemia to przypadek i nikt na to nie miał wpływu.

Słowa wypowiedziane przez piosenkarkę zostały mocno zaatakowane przez lewicowe i mainstreamowe media. Edyta Górniak jest teraz przedstawiana jako miłośniczka teorii spiskowych i zwykły oszołom. Jak widać wystarczy skrytykować szczepienia przeciw koronawirusowi.

Edyta Górniak twierdzi, że za pandemią stoją globaliści

Edyta Górniak nie przebierała w słowach i wprost przyznała, że nie wierzy w przypadkowość wirusa. Diwa twierdzi, że pandemia była zaplanowana.

Zdecydowanie ktoś za tym stoi – globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia.Niewiele ludzi się zastanawia, ile w tym mądrości, sensu. Czy maseczka uchroni nas przed zarazkami, czy w przypadku astmy odbierze resztki zdrowia? Ludzie codziennie umierają na zawał serca, odbierają sobie życie. O tym się nie mówi, bo teraz jest program na coś innego.

Górniak dodała, że rząd stoi za zastraszaniem Polaków przed koronawirusem i przez to obywatele źle patrzą na siebie nawzajem.

Śmiała deklaracja piosenkarki

Edyta Górniak wprost zadeklarowała, że jeśli pojawią się szczepionki na koronawirusa to ona nie zamierza się szczepić. Jej zdaniem nie wiadomo co będzie się składało na zawartość szczepienia.

Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi. Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy i nie mam możliwości weryfikacji, to ja nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić i sama się nie zaszczepię. Jeśli to będzie oznaczało zagładę dla nas, to trudno… Bardzo radykalne mam do tego podejście. Jeśli mamy mieć poczucie ludzkiej godności, jeśli mamy być ludźmi, a nie cyborgami, to właśnie tak będzie.

Ponadto piosenkarka przyznała, że stara się nosić maseczkę jak najrzadziej i nie popiera wielu obostrzeń rządowych.

https://www.youtube.com/watch?v=C09mxxwbex8&feature=emb_title
Jak teraz wygląda Adele?

Piosenkarka przeszła niesamowitą przemianę. Wygląda niesamowicie!

Kasia Kowalska nie wytrzymała ciśnienia?

Czarne chmury nad Kowalską zawisły od koncertu w Ciechanowie. Teraz piosenkarka przechodzi do ataku.

Gwiazda TVP pokazała się nago?

Fani są zachwyceniOdważna sesja aktorki rozbudza wyobraźnię.