Widal.plEdyta GórniakEdyta Górniak kwestionuje istnienie pandemii. Kontrowersyjna wypowiedź piosenkarki poruszyła Internet

Edyta Górniak kwestionuje istnienie pandemii. Kontrowersyjna wypowiedź piosenkarki poruszyła Internet

Edyta Górniak kwestionuje istnienie pandemii koronawirusa już od dłuższego czasu. Jednak to jeden z jej ostatnich wpisów wywołał prawdziwe poruszenie.

Gwiazda bowiem odniosła się w nim do wiary, strachu, a nawet jak twierdzą niektórzy pandemii koronawirusa. W związku z tym pojawiły się także lotki, że Edyta Górniak znalazła się w gronie koronasceptyków.

Edyta Górniak kwestionuje istnienie pandemii

Edyta Górniak kwestionuje istnienie pandemii już od dłuższego czasu. Edyta Górniak jest znana przez wszystkich jako artystka o niezwykłym głosie. Wiele osób nazywa ją także polską diwą i jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek w historii.

Teraz natomiast artystka poza kariera muzyczną pełni rolę jurorki “The Voice of Poland”. Mogliśmy ją także oglądać w reality show “My Way” poświęconym jej osobie.

Piosenkarka uznawana jest także za jedną z najbardziej wrażliwych i empatycznych osób w polskim show-biznesie. Edyta Górniak nie ukrywa, że obecnie panująca pandemia Covid-10 jest dla niej bardzo stresująca. Właśnie ze względu na wybuch pandemii i zamknięcie granic nie mogła wrócić z USA do jedynego syna Alana.

Diwa wątpi w prawdziwość pandemii

Jednak już od jakiegoś czasu Edyta Górniak dzieli się z fanami swoimi wątpliwościami odnośnie istnienia pandemii koronawirusa. Piosenkarka obawia się, że rządzący wykorzystują pandemię na własne cele.

Z pewnością obawy Edyty Górniak co do istnienia pandemii są zdecydowanie mniej radykalne jak spiskowe teorie Violi Kołakowskiej. Jednakże jak uważają Internauci piosenkarka sugeruje, że chaos i strach wywołany przez wirusa ma swój głębszy cel.

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie pozostawiła wiele niewiadomych:

Czy zadałeś sobie pytanie, dlaczego “troska o ludzi” na całym Świecie stała się agresywna? Czy rozumiesz wreszcie, że strach nigdy nie pochodził od Boga? Zdecyduj, kim jesteś, czego pragniesz i codziennie wypowiadaj to na głos. Zdeklaruj się, komu się pokłaniasz. Już czas.

Wpis wywołał skrajne reakcje wśród internautów. Jedni zgadzają się z artystką, drudzy uważają to za niedorzeczność. Natomiast ostatecznie wpis zniknął z profilu Edyty Górniak.

Zobacz także na Widal.pl

Godzina policyjna we Francji. Nowa taktyka Emmanuela Macron w walce z koronawirusem?

Godzina policyjna we Francji. Cały świat walczy z szalejącym koronawirusem. Jak się okazuje prezydent Francji podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał.

Nowe obostrzenia wchodzą w życie. Coraz więcej czerwonych stref

Nowe obostrzenia w związku z koronawirusem wchodzą w życie. Od ubiegłej soboty w strefie żółtej i czerwonej jest cały kraj. Jednak już od 17 października w czerwonej strefie znajdzie się aż 152 powiatów i 70 proc. ludności Polski.