Widal.plOgólneDziewczynka umarła w trakcie snu. Powód jej śmierci jest wstrząsający

Dziewczynka umarła w trakcie snu. Powód jej śmierci jest wstrząsający

Dziewczynka nigdy nie narzekała na problemy ze zdrowiem. Jej rodzice utrzymują, że była okazem zdrowia. Nic nie wskazywało na to, że może umrzeć. Stało się to we śnie z powodu jednego, małego szczegółu. Teraz jej rodzice apelują do wszystkich o większą uwagę. Nastolatka, która zmarła we śnie, zaszokowała cały kraj. W momencie położenia się spać, 14-latce nic nie dolegało. Ze snu już się niestety nie obudziła. Znaleziono ją martwą we własnym łóżku. Powód jest śmierci jest wstrząsający, nikt się tego nie spodziewał.

Zdrowa nastolatka umarła we śnie

W obecnych czasach ludzie nie rozstają się ze swoimi telefonami. Zabieramy je ze sobą do łóżka, toalety, wanny itd. Jednak okazuje się, że smartfony nie zawsze są bezpieczne. Przekonała się o tym 14-letnia Le Thi Xoan z Chin. Dziewczynka miała nawyk zabierania swojego telefonu do łóżka. Przed położeniem się spać zawsze podłączała go do ładowania.

Pewnego dnia Chinka już z łóżka nie wstała. Matka próbowała ją długo budzić. W końcu z przerażeniem stwierdziła, że córka jest nieprzytomna. Niezwłocznie zadzwoniła po pogotowie ratunkowe. Na ratunek było już niestety za późno. Nastolatka była już martwa, nie było szansy na uratowanie jej życia.

Powód tragedii był zaskakujący

Policja wszczęła śledztwo, które miało wyjaśnić, w jaki sposób zdrowa, rezolutna nastolatka mogła umrzeć w taki sposób. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok okazało się, że przyczyną śmierci był wstrząs elektryczny, spowodowany wadliwym kablem od ładowarki. Rodzina była w szoku, nie mogli uwierzyć, że tak błaha sprawa mogła doprowadzić do tragedii. Ostatecznie okazało się, że ładowarka nie była oryginalna.

Rodzice Le Thi stwierdzili, że podzielą się tą historią, żeby ostrzec innych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że ładowarki do telefonów mogą być tak niebezpieczne. W ostatnim czasie coraz częściej możemy usłyszeć o tego typu wypadkach. Nastolatka to kolejna ofiara tych urządzeń, co jest sygnałem dla innych rodziców, by uważnie obserwowali, co ich pociechy robią ze sprzętem elektronicznym.