Widal.plPolitykaDziennikarz TVP grzebał w śmieciach? Kuriozalna sytuacja w Lublinie

Dziennikarz TVP grzebał w śmieciach? Kuriozalna sytuacja w Lublinie

Dziennikarz TVP grzebał w śmieciach. Przyłapały go kamery monitoringu miejskiego. Tomasz Zalewa przygotowywał materiał o zaśmieconym placu Lecha Kaczyńskiego.

Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały moment, w którym sięga on do kosza, wyciąga śmieci i rozrzuca je dookoła na trawę. Wszystko po to, żeby później pokazać to w swoim materiale.

Dziennikarz TVP grzebał w śmieciach

Dziennikarz TVP grzebał w śmieciach na potrzeby swojego materiału. Redaktor przygotowywał ostatnio materiał o zaśmieconym placu Lecha Kaczyńskiego. Najwyraźniej uznał, że teren nie jest wystarczająco brudny, więc postanowił “mu pomóc”.

Miał jednak dużego pecha. Jego wyczyny zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Władze miast zdecydowały się upublicznić nagranie z tego zdarzenia w mediach społecznościowych.

Szybka reakcja władz miasta

Nagranie, na którym Zalewa grzebie w śmieciach i rozrzuca je dookoła, pojawiło się na facebooku opatrzone ironicznym komentarzem.

Nie nadążymy sprzątać śródmieścia jeśli tak będziecie robić swoje “dziennikarstwo”. Najwyraźniej dziś śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego było za mało, więc reporter TVP Lublin Tomek Zalewa dodał coś od siebie, żeby news był bardziej wstrząsający. Tak się złożyło, że “rzetelną” telewizyjną robotę nagrała kamera Centrum Monitoringu Wizyjnego Miasta Lublin

Miasto dodało, że pojawią się wzmożone patrole straży miejskiej na placu Kaczyńskiego.

W najbliższych dniach w okolicy zacznie się pojawiać tam więcej patroli Straży Miejskiej i policji, więc może jeśli chcecie nagrywać swoimi kamerami więcej materiałów w podobnym stylu, to lepiej omijajcie Plac Lecha Kaczyńskiego, bo będą mandaty.

https://www.facebook.com/MiastoLublin/posts/3361362433926271

Zobacz również na WIDAL.PL

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Co nim kierowało?

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka w USA. Mężczyzna z Północnej Karoliny jest teraz zatrzymany przez policję w związku ze śmiertelnym postrzeleniem młodego chłopca, poinformowały władze stanowe we wtorek.

Urzędnicy Trzaskowskiego zarabiają więcej od ministrów? Ujawniono zarobki!

Urzędnicy Rafała Trzaskowskiego zarabiają więcej od niektórych ministrów! Ujawniono właśnie zarobki pracowników stołecznego ratusza, którym rządzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP w ostatnich wyborach.

Andrzej Duda promowany przez TVP? Jacek Kurski zabrał głos!

Jacek Kurski tłumaczy dlaczego Andrzej Duda często pojawia się w TVP oraz postanowił odpowiedzieć na zarzuty kierowane w kierunku TVP. Jak wiadomo podczas kampanii wyborczej w Telewizji Publicznej znacznie częściej można było zobaczyć Andrzeja Dudę niż pozostałych kandydatów. Również oglądać mogliśmy pochwalne spoty reklamowe z prezydentem w roli głównej.