Widal.plSpołeczeństwoDwóch mężczyzn zrobiło imprezę na ulicy. Interweniowała policja

Dwóch mężczyzn zrobiło imprezę na ulicy. Interweniowała policja

Impreza na ulicy zorganizowana przez dwóch mężczyzn z Wielkiej Brytanii wymknęła się mocno spod kontroli. Na miejscu musieli pojawić się funkcjonariusze, żeby rozgonić całe towarzystwo.

Impreza na ulicy była spontanicznych pomysłem dwóch Brytyjczyków. Do zabawy dołączyli sąsiedzi i w krótkim czasie wszystko rozrosło się do dużych rozmiarów. Teraz obaj odpowiedzą za to przed sądem.

Duża impreza na ulicy

Policja twierdzi, że nawet 25 osób brało udział w dużej imprezie ulicznej na skrzyżowaniu Marshall Avenue i Millbrook Avenue w Brambles Farm w Middlesbrough.

Policja w Cleveland potwierdziła, że ​​około 25 osób imprezowało na ulicy, bawiąc się w najlepsze. Dwóch mężczyzn w wieku 20 lat zostało aresztowanych pod zarzutem przestępstwa naruszenia porządku publicznego, a wielu osobom wypisano mandaty za naruszenie przepisów dotyczących bezpieczeństwa przed Covid-19.

Młodzi mężczyźni zorganizowali grę w bingo i rozpalili grilla. Wszyscy bawili się w najlepsze. Sprawa bulwersuje ponieważ Wielka Brytania niedługo zostanie liderem pod względem ilości ofiar śmiertelnych koronawirusa w Europie oraz drugim na świecie za USA.

Obywatele Wielkiej Brytanii zaczynają mieć dość kwarantanny

Główny nadinspektor Thom McLoughlin, szef lokalnej policji w policji w Cleveland przyznał, że w ostatnim czasie jest wiele przypadków łamania obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Dodał jednak, że nie będzie żadnej tolerancji dla łamiących przepisy.

Pozwólcie, że wyrażę się jasno, rozumiemy, że jest to trudny okres. Musimy jednak zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić bliskich i kluczowych ludzi, którzy ryzykują życie. W stosownych przypadkach nie zawahamy się podjąć działań wykonawczych w celu ochrony ludzi w naszych społecznościach. Mamy dedykowane patrole dyżurujące 24 godziny na dobę, aby zapewnić zgodność z tymi przepisami.

W Wielkiej Brytanii od kilku dni widoczny jest wzrost łamania zakazów związanych z walką z koronawirusem. Brytyjczycy mają dość izolacji, ich naród znany jest ze spędzania czasu w różnego rodzaju barach, teraz im to odebrano.

Co Stuhr powiedział Kaczyńskiemu?

Padły mocne słowa. Aktor nie krył krytyki w stronę Jarosława Kaczyńskiego.

Jaka jest kolejna przepowiednia Jackowskiego?

Według najpopularniejszego polskiego jasnowidza w naszym kraju zajdą duże zmiany. Będą one wprowadzone przez rząd.

Co robi teraz Zbigniew Stonoga?

Zbigniew Stonoga ciągle wynajduje kolejne skandale. Tym razem mówi o głośnej śmierci nastolatka.