Widal.plGwiazdyDumna babcia pozuje z wnuczką. Magda Gessler zachwycona małą Neną

Dumna babcia pozuje z wnuczką. Magda Gessler zachwycona małą Neną

Dumna babcia pozuje z wnuczką. Magda Gessler zachwycona małą Neną
Foto: Screen/ instagram.com/magdagessler_official

Dumna babcia Magda Gessler pozuje z wnuczką. Najpopularniejsza restauratorka w kraju podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widzimy jak trzyma w objęciach swoje pierwszą wnuczkę.

Córka Lary Gessler to z pewnością oczko w głowie znanej nam wszystkim Magdy Gessler.

Dumna babcia pozuje z wnuczką

Dumna babcia pozuje ze swoją pierwszą wnuczką. Miesiąc temu na świat przyszła pierwsza córka Lary Gessler i Piotra Szeląga. Dziewczynka otrzymała nietypowe imię Nena.

Mama dziewczynki ostatnio poinformowała na swoim Instagramie, że jej córeczka skończyła 28 dni i awansowała już z noworodka na niemowlaka. Prawdopodobnie w z tym kobieta uznała, że to już pora aby reszta rodziny poznała Nenę.

Pierwsze opublikowane wspólne zdjęcie

Magda Gessler w nocy z piątku na sobotę opublikowała na swoim Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z wnuczką. Magda Gessler trzyma w ramionach wnuczkę i czule na nią patrzy. Całą sytuacje bacznie obserwuje Lara Gessler.

W komentarzach od razu pojawiły się się słowa zachwytu nad fotografią:

Najpiękniejszy widok!

Wszędzie dobrze, ale u babci najlepiej!

I stało się, babcia przytula całym sercem wnuczkę. To musiało być wzruszenie .

Zobacz także na Widal.pl

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas podał się do dymisji. Jaki jest powód jego rezygnacji?

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas podał się do dymisji. Taką informacje przekazał za pośrednictwem Twittera Rzecznik Rządu. To już kolejna osoba, która w ostatnim czasie postanowiła zrezygnować z pełnionych dotychczas obowiązków. Jaki jest powód odejścia Głównego Inspektora Sanitarnego?

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Blanka Lipińska broni byłego partnera

Ewa Minge podsumowała miłosne podboje Barona. Związek Blanki Lipińskiej oraz Barona zdecydowanie można określić jako jeden z bardziej emocjonujących w polskim show biznesie.

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Były prezydent niespełna tydzień temu przekazał, że jest zakażony koronawirusem. Jak wynika z informacji przekazanych przez “Fakt” Bronisław Komorowski jest transportowany karetką do Warszawy ze szpitala w Sejnach. Decyzja ta została podjęta przez Ministerstwo Zdrowia.