Widal.plSpołeczeństwoDuda popełnia błędy Komorowskiego – mocna teza profesora przed wyborami

Duda popełnia błędy Komorowskiego – mocna teza profesora przed wyborami

Andrzej Duda popełnia błędy Bronisława Komorowskiego. Taką tezę w rozmowie z portalem Interia.pl postawił profesor Wawrzyniec Konarski. Uważa on, że aktualnemu prezydentowi RP będzie ciężko wygrać w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Te odbędą się już w przyszłą niedzielę – 28 czerwca. Polacy nowego prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wybiorą spośród jedenastu kandydatów. Największe szanse na zwycięstwo daje się Andrzejowi Dudzie. Jednak w przypadku konieczności głosowania w II turze wyborów, Duda nie jest już takim wyraźnym faworytem.

Duda popełnia błędy Komorowskiego – mocna teza profesora przed wyborami

W drugiej rurze wyborów Andrzej Duda według licznych sondaży zmierzy się albo z kandydatem Koalicji Obywatelskiej – Rafałem Trzaskowskim albo z bezpartyjnym kandydatem – Szymonem Hołownią.

Zdaniem profesora Wawrzyńca Konarskiego, Andrzej Duda popełnia podobne błędy, które pięć lat temu popełniał ówczesny prezydent RP Bronisław Komorowski:

“Dzisiaj Duda jest w ówczesnej roli Komorowskiego i popełnia podobne błędy, choć techniki są tu inne. Co prawda utrzymał rozbudowaną gestykulację, towarzyszącą emocjom i podniesionemu głosowi, ale to wszystko już znamy. Sądzę, że będzie miał trudności w przeciągnięciu na swoją stronę chwiejną część elektoratu.

Dzieje się tak również dlatego, że Duda nie jest w stanie samodzielnie i skutecznie dokonać odnowy swojego wizerunku. Jego największym atutem przed pięcioma laty było to, że stanowił kompletne zaskoczenie dla opinii publicznej. Oto pojawił się kandydat, który miał ambicje pokonania ówczesnego pewniaka Bronisława Komorowskiego. Kandydat świeży, z dynamicznymi przemówieniami, co zaskakiwało na tle nudnego i bezbarwnego Komorowskiego, który na dodatek miał kilka wizerunkowych wpadek.”

Cała rozmowa na temat nadchodzących wyborów prezydenckich z profesorem Wawrzyńcem Konarskim do sprawdzenia -> TUTAJ.

Co także na WIDAL.PL?

Gwiazda “Europa da się lubić” ma wielkie problemy. Jego biznes upada!

Była gwiazda popularnego telewizyjnego show “Europa da się lubić” ma wielkie problemy finansowe. Kiedyś był bardzo popularny w naszym kraju, napisał trzy książki kucharskie, otworzył własną restaurację. Dzisiaj jego biznes chyli się ku upadkowi.

Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich

Jeden z kandydatów Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze nadchodzących wyborów prezydenckich. Kandydat na prezydenta RP, mający duży mandat obywatelski przekazał informację o poparciu w II turze wyborów na swoim facebooku.