Widal.plUncategorizedDramatyczny apel polskiej lekarki: “Nie chcę, żeby umierali moi bliscy”!

Dramatyczny apel polskiej lekarki: “Nie chcę, żeby umierali moi bliscy”!

Dramatyczny apel lekarki pojawił się w mediach społecznościowych. Kobieta twierdzi, że w polskiej służbie zdrowia jest coraz gorzej w związku z pandemią koronawirusa. Media na ten moment nie mówią o żadnych patologiach, które się dzieją obecnie.

Dr Dorota Szlosowska dodała przerażający wpis na jednej z grup na popularnym serwisie facebook. Dramatyczny apel lekarki odbił się szerokim echem po mediach społecznościowych i jest udostępniany przez wielu internautów.

Dramatyczny apel lekarki nie nastraja optymistycznie

Kobieta nie przebiera w słowach. Jej zdaniem polska służba zdrowia nie jest totalnie przygotowana do walki z koronawirusem (pisowna oryginalna).

Jestem lekarzem i mam już dość udawania!
Polskie dane to ściema, pokazują ok 5%prawdy .
W Polsce trwa program IRAN PLUS!! Jedyny jaki będzie skutecznie przeprowadzony ! SANEPID UTRUDNIA LEKARZOM POBIERANIE BADAŃ, ŻEBY POBRAĆ BADANIE TRZEBA MIEĆ ZGODĘ DYREKCJI…. TO JEST JAKIŚ ŻART !!! Na wyniki czeka się kilka dni.
Lekarka twierdzi, że sytuacja jest zła w całym kraju.
Wiem co się dzieje w Pomorskich Szpitalach i nie tylko, to się dzieje w całej Polsce ! To jest dno, drżenie o własne stołki, polityczne lizusostwo, głupota urzędników . To co do mnie dochodzi od moich znajomych pracujących w całej Polsce to woła o pomstę do nieba. To będzie kosztować życie wielu pacjentów i personelu. Śmieszne…..bardziej boicie się o swoje stołki niż życie….To jest jakaś farsa , ściema, improwizacja, głupota, bezmyślność i kiedyś mam nadzieje za to odpowiecie!
Zmuszacie ludzi do misji samobójczych !!!

Media bagatelizują problem w służbie zdrowia? 

Dramatyczny apel lekarki zawiera również krytykę mediów, które zdaniem kobiety tworzą propagandę na temat walki z koronawirusem.
Ta telewizyjna propaganda sukcesu nijak się ma rzeczywistości.
Swoją miałkością i niekompetencją stanowicie zagrożenie dla ludzi….
Dorota Szlosowska kończy swój poruszający wpis zdradzając swoje obawy o swoich bliskich i apeluje do wszystkich Polaków
Krew mnie powoli zalewa, nie chcę żeby umierali moi bliscy, znajomi, koleżanki i koledzy …..
SIEDZCIE W DOMACH , WYCHODZĄC UBIERAJCIE MASKI !
– kończy swój apel zrozpaczona lekarka.