Widal.plDonald TuskDonald Tusk skomentował podwyżki dla rządzących, uderzył ostro w opozycję!

Donald Tusk skomentował podwyżki dla rządzących, uderzył ostro w opozycję!

Donald Tusk skomentował nadchodzące podwyżki dla rządzących. Były premier i przewodniczący Rady Europejskiej zaatakował także opozycję. Zaapelował o “ogarnięcie się”!

Chodzi oczywiście o projekt noweli podwyższającej
Posłowie przeprowadzili w piątek dwa czytania projektu noweli wynagrodzenia dla samorządowców, parlamentarzystów i osób zajmujących kierownicze stanowiska w państwowych podmiotach.

W piątek odbyły się już dwa czytania noweli w sejmie. Za podwyżkami już po pierwszym czytaniu głosowało 347 posłów, 21 było przeciw a 7 wstrzymało się od głosu.

Donald Tusk skomentował podwyżki dla rządzących, uderzył ostro w opozycję!

Donald Tusk jest zniesmaczony propozycją, która jest forsowana w złym według niego momencie. Zdaniem Tuska, podwyżki w nadchodzącym okresie recesji gospodarczej to strzał w stopę:

Perfect Timing Day: przyznać wielkie podwyżki prezydentowi, rządowi i parlamentowi w rocznicę strajku 1980, w czasie rewolucji u najbliższego sąsiada, w szczycie pandemii, kiedy zaczyna się głęboka recesja.

Tusk zaapelował także do opozycji. Jego zdaniem opozycja nie może podwyższać wynagrodzenia “złej władzy”:

Opozycja, która złej władzy podwyższa wynagrodzenie, i to w czasie kryzysu, nie ma racji bytu. Po prostu. Ogarnijcie się, proszę.

Czy zgadzacie się z opinią Donalda Tuska?

Co także na WIDAL.PL?

Wypadek autokaru na A1! Co tam się stało?

Wypadek autokaru na autostradzie A1! Dzisiaj rano o wydarzeniu drogowym poinformował młodszy aspirant Piotr Besarab z pomorskiej straży pożarnej.

Szybka reakcja szefa TVP Lublin. Co zrobiono z dziennikarzem, który rozrzucał śmieci?

Tomasz Zalewa zwolniony z TVP 3 Lublin! Taką decyzję podjął Ryszard Montusiewicz, redaktor naczelny i dyrektor oddziału TVP w Lublinie. Wszystko przez z pozoru niewinnego grzebanie w śmieciach.

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka. Co nim kierowało?

Czarnoskóry bandyta zastrzelił 5-latka w USA. Mężczyzna z Północnej Karoliny jest teraz zatrzymany przez policję w związku ze śmiertelnym postrzeleniem młodego chłopca, poinformowały władze stanowe we wtorek.

Urzędnicy Trzaskowskiego zarabiają więcej od ministrów? Ujawniono zarobki!

Urzędnicy Rafała Trzaskowskiego zarabiają więcej od niektórych ministrów! Ujawniono właśnie zarobki pracowników stołecznego ratusza, którym rządzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP w ostatnich wyborach.