Widal.plDonald TrumpDonald Trump o COVID-19: Wygląda na to, że jestem odporny

Donald Trump o COVID-19: Wygląda na to, że jestem odporny

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wypowiedział się o chorobie COVID-19 i prowadzi narrację zwycięstwa nad śmiercionośnym wirusem. Aktualnie urzędujący prezydent USA przechodził chorobę COVID-19 przez kilkanaście ostatnich dni.

Ostatecznie Donald Trump pokonał koronawirusa i może powrócić do kontynuowania swojej kampanii prezydenckiej. Trump w najbliższych wyborach o fotel głowy państwa zmierzy się z Joe Bidenem.

Donald Trump o COVID-19: Wygląda na to, że jestem odporny

W rozmowie telefonicznej z Fox News, Trump chwalił się zwycięstwem nad COVID-19 i zapewnił, że uodpornił się na śmiercionośnego wirusa z Wuhan. Zasugerował także, że jest bardziej odporny na chorobę niż jego konkurent w walce o fotel prezydenta USA:

“Zdałem najwyższy test, najwyższe standardy i jestem w świetnej formie!

Wygląda na to, że jestem odporny. Macie prezydenta, który nie musi ukrywać się w piwnicy, jak jego przeciwnik.

Jak spojrzycie na Joego, w sobotę trasznie kaszlał, potem chwytał maskę, a potem kaszlał. Nie wiem, co to oznacza, ale prasa niewiele o tym mówi.”

Przypominamy, że wybory prezydenckie w USA zaplanowano na 3 listopada. W przyszłym tygodniu Donald Trump od poniedziałku wznawia swoją kampanię prezydencką. Zamierza odwiedzić stany: Floryda, Pensylwania i Iowa.

Co także na WIDAL.PL?

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Sprawców ścigała rodzina, bo policja zbagatelizowała sprawę!

Szesnastolatka zakopana żywcem w lesie! Historia nastoletniej Kornelii była przedmiotem programu Państwo w państwie na antenie stacji Polsat News, gdzie rodzina opowiadała o dramatycznych wydarzeniach związanych ze śmiercią młodej dziewczyny!

Bezobjawowy COVID-19 nie stanowi zagrożenia dla chorych? Błąd! Powikłania pojawiają się po czasie!

Czy bezobjawowy COVID-19 nie stanowi zagrożenia dla chorych, którzy nawet nie wiedzą, że przechodzą chorobę, której obawia się dzisiaj cały świat? Z pozoru może tak się właśnie wydawać, ale jak zaznaczył ekspert – powikłania zaczynają pojawiać się nawet kilka miesięcy lub lat po przejściu COVID-19.

Zderzenie dwóch samolotów we Francji! Maszyny runęły na ziemie z wielkiej wysokości!

Tragiczne zderzenie dwóch samolotów we Francji! Media obiega właśnie informacja o tragicznym w skutkach wypadku w przestrzeni lotniczej, która miała miejsce niedaleko miejscowości Tours.