Widal.plDodaDoda doczekała się wyroku. Czy jest z niego zadowolona?

Doda doczekała się wyroku. Czy jest z niego zadowolona?

Doda doczekała się wyroku. Czy jest z niego zadowolona?
Foto: facebook/officialdoda

Doda doczekała się wyroku. Piosenkarka wraz z mężem mogą odetchnąć z ulgą. Dorota Rabczewska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.Razem z mężem są parą. Której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ludzie interesują się ich życiem i z zapartym tchem obserwują piosenkarkę na jej mediach społecznościowych oraz śledzą jej poczynania w internecie.

W ostatnim czasie jednak, jeden z portali internetowych mógł posunąć się o krok za daleko. Mąż Rabczewskiej złożył pozew do sądu. Sprawa toczyła się długo i kosztowała znane małżeństwo mnóstwo nerwów.

Doda doczekała się wyroku. Po długim czasie przerwała milczenie

Doda doczekała się wyroku. Doda oraz jej mąż Emil Stępień długo trzymała w ukryciu fakt, że sprawa zaszła tak daleko. Jednak dziś Doda przerwała milczenie. W mediach społecznościowych ogłosiła wyrok sądu. Wyrok, korzystny dla znanego małżeństwa. Jakiś czas temu mąż piosenkarki Emil Stępień zdecydował się pozwać jeden z portali plotkarskich za naruszenie dóbr osobistych oraz „notoryczne brednie”. Co ważne, już nie pierwszy raz wygrali proces sądowy z tym portalem.

Polski producent filmowy postanowił złożyć pozew sądowy w związku z artykułami, które godziły w jego osobę. Według jego żony- Dody- najczęściej były to pomówienia i kłamstwa, których oboje mieli już dość i z którymi postanowili się rozprawić.

Ogromne odszkodowanie dla męża Dody. Kwota zadośćuczynienia robi wrażenie

Sąd przyznał producentowi zadośćuczynienie w kwocie aż 100 tysięcy złotych oraz 14 dni przeprosin. Jak możemy zauważyć to nie pierwszy raz gdy Doda wraz z mężem otrzymali od portalu odszkodowanie.

W ubiegłym roku znane małżeństwo także otrzymało wysokie odszkodowanie ze artykuły, które pojawiły się na popularnym serwisie. Dokładnie 26 lipca 2019 ogłoszono wyrok zgodnie z którym portal Pudelek miał wypłacić 150 tysięcy zadośćuczynienia. Wtedy też para myślała, że taka „kara” sprawi, że nie pojawią się więcej na łamach portalu. Jak się później okazało, byli w błędzie.

Mimo trudnej sytuacji w komentarzach pod wpisem Dody można przeczytać wypowiedzi osób, które przyznają, że sami chcieliby być oczernieni publicznie byleby dostać taką kwotę. Piosenkarka jednak szybko prostuje ich wyobrażenia o tym jakie to łatwe i przyjemne.

„Myślisz, że kasa wynagrodzi Ci miesiące publicznego opluwania, szydery, odbierania godności?” Uwierz mi, to jest stres i dobijanie człowieka, którego nie da się wycenić.”- odpowiada Doda

Rabczewska podkreśla także, że ona również niejednokrotnie była „gościem” portalu Pudelek. Również dlatego tak długo ukrywała swój związek z Emilem. Nie chciała żeby znów portale wypisywały o niej kłamstwa i psuli ich związek.

Zobacz także na WIDAL.pl

H&M zniknie z Polski? Kłopoty znanej marki?

H&M to jedna z najbardziej znanych sieci sklepów odzieżowych w Polsce. Szwedzka marka stała się bardzo popularna w naszym kraju. Teraz okazuje się, ze pojawiły się poważne problemy. Wszystko jest oczywiście związane z pandemią koronawirusa.

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Pisarka znów zaskakuje?

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Jak donoszą media Blanka Lipińska zdecydowała się na przeprowadzkę. Pisarka planować miała aby nie oszczędzać na nowym lokum. Dlatego też miała wynająć luksusowy apartament. Czy w nowym mieszkaniu zamieszka sama?

Autostrady wciąż zaskakują. Czy to normalne wśród kierowców?

Szokujące nagranie z autostrady obiegło sieć. Sprawa jest bulwersująca i agresor jest teraz poszukiwany przez policję. Nikt się nie spodziewał, że z pozoru niewinna sytuacja na autostradzie może się zakończyć tragicznie.