Widal.plSportPatryk Vega ujawnia szokujące fakty o śmierci znanego boksera. Włos jeży się na głowie

Patryk Vega ujawnia szokujące fakty o śmierci znanego boksera. Włos jeży się na głowie

Dawid Kostecki będzie jednym z bohaterów jednego z najnowszych filmów Patryka Vegi – “Pętla”. Kontrowersyjny reżyser udostępnił w mediach społecznościowych nowe, zaskakujące informacje w sprawie śmierci “Cygana.”

Pięściarz z Podkarpacia był swego czasu jednym z najlepszych polskich bokserów. Oprócz sportowej kariery popularny „Cygan” prowadził również nielegalne interesy, które znacząco wpłynęły na zahamowanie jego kariery. Tuż przed walką z legendarnym Royem Jonesem Jr. Pięściarz został zatrzymany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia.

Dawid Kostecki oficjalnie popełnił samobójstwo. Jak było naprawdę?

Dawid Kostecki po powrocie na wolność nie wrócił już do wielkiej formy. Ponadto w 2017 roku „Cygan” trafił po raz kolejny za kratki, odbywając karę pięciu lat pozbawienia wolności. Ostatecznie 38-latek nie wrócił już do normalnego życia. Mianowicie w sierpniu ubiegłego roku został on znaleziony martwy w swojej celi.

Jako oficjalną przyczynę śmierci stwierdzono samobójstwo. Dość długo jednak osoby związane z Kosteckim żądały zbadania całej sprawy, mające na celu ustalenie, czy ktoś nie brał udziału w śmierci pięściarza. Na jaw zaczęły wychodzić bowiem różne kwestie mające sugerować, że „Cygan” naraził się osobom kojarzonym ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Ostatecznie sprawa została jednak zamknięta. Prokuratura nie znalazła bowiem dowodów na to, jakoby Kostecki został zamordowany lub ktoś podżegał go do samobójstwa. Tym samym nikt nie zostanie w sprawie pociągnięty do odpowiedzialności.

Patryk Vega publikuje nowe nagranie na ten temat

Patryk Vega w swoim najnowszym filmie pt. “Pętla” wraca do sprawy śmierci Dawida Kosteckiego. W mediach społecznościowych promuje swój nadchodzący film, tym razem publikując opinię siostry i żony “Cygana”. Obie kobiety twierdzą, że Dawid Kostecki został zamordowany.

Zobacz również:

Słynny raper zostanie prezydentem USA?

Kanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.
Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama. Jak do tego doszło?

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.

Zawodnik UFC rusza z nowym biznesem. Zajmie się dystrybucją marihuany?

Zawodnik UFC ma dość kontraktu amerykańskiego giganta z firmą Reebok i rusza z nowym biznesem. Ma zamiar podbić rynek odzieżowy, a także zajmie się dystrybucją marihuany.