Widal.plGwiazdyCiężarna córka Magdy Gessler paraduje nago w centrum Warszawy

Ciężarna córka Magdy Gessler paraduje nago w centrum Warszawy

Ciężarna córka Magdy Gessler paraduje nago w centrum Warszawy
Foto: instagram.com/lara_gessler

Ciężarna córka Magdy Gessler wstrząsnęła Instargramem nagimi zdjęciami. Celebrytka w zaawansowanej ciąży miała sesję zdjęciową na najbardziej ruchliwej ulicy Warszawy.

Lara Gessler, córka słynnej restauratorki zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z sesji ciążowej. Podczas sesji pozuje nago, okryta jedynie płaszczem.

Ciężarna córka Magdy Gessler w odważnej sesji

Zaskakująca, oryginalna i z pewnością odważna sesja Lary Gessler wywołała burzę w internecie. Córka znanej restauratorki z pewnością nie postawiła na tradycyjną sesję zdjęciową, którą robią wszystkie przyszłe mamy. Nie była to ani sesja w studio, ani w parku czy innych okolicznościach przyrody. Lara Gessler zdecydowała się na sesję w zupełnie innym miejscu.

Przyszła mama w piątek na swoim Instagramie pochwaliła się z fanami zdjęciami ze swojej ciążowej sesji. Zdjęcia były zrobione na ul. Mokotowskiej w Warszawie. Na jednym ze zdjęć Lara pozuje bez bielizny, osłonięta jedynie płaszczem. Kolejne zdjęcie przedstawia córkę Gessler stojącą jedynie w majtkach i kurtce. Sesja zszokowała fanów celebrtyki jednak pod zdjęciami możemy przeczytać słowa zachwytu. Efekty sesji zyskały już ponad 20 tys. polubień.

Wśród słów zachwytu są też negatywne komentarze

Wśród komentarzy zachwytu:

„Przepiękne są te zdjęcia, jest Pani piękną kobietą o absolutnie wyjątkowej urodzie”,

 „Masz Kobieto jaja. Podziwiam za odwagę”, 

„Zdjęcie jest przepiękne:) nie rozumiem zgorszenia, które wywołało u niektórych osób. Kochani to zdjęcie jest naprawdę wow! Widać tylko kawałek kobiecego ciała…niektórzy komentują jakby to jakieś hard porno było,a nie artystyczne zdjęcie z odsłoniętą noga i ciążowym brzuchem” 

Możemy przeczytać także słowa krytyki w stosunku do tak odważnych zdjęć przyszłej mamy:

»Troszkę« przesadzone Pani Laro. Czasem lepiej odsłonić mniej”

. „Wow… ciekawie musiała wyglądać ta sesja na żywo” – dodaje inny.

 „Czy to jest legalne?” – zwraca uwagę kolejna osoba.

A co wy sądzicie o sesji zdjęciowej najsłynniejszej polskiej restauratorki?

https://www.instagram.com/p/CCeEGC7lUA-/
https://www.instagram.com/p/CCd-xzDlyyX/

Zobacz także na WIDAL.pl

Godziny otwarcia lokali wyborczych. Kiedy możemy zagłosować?

Godziny otwarcia lokali wyborczych. Dzisiaj każdy pełnoletni Polak ma możliwość zagłosowania w wyborach prezydenckich w określonych godzinach. Lokale wyborcze będą otwarte dla każdego chętnego.

Będą wyższe mandaty drogowe?

Będą wyższe mandaty drogowe. Wiemy już o ile wzrosną mandaty za wykroczenia drogowe. Kary dla piratów drogowych będą zniewalająco wysokie. Kierowcy z pewnością nie będą zadowoleni ze zmian.

Kontrowersyjna wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o LGBT. Co na to jego fani?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy Kuba Wojewódzki zamieścił na swojej stronie na Facebooku listę. Jest to lista “powodów”, dla których w niedzielę uda się na wybory.

Tragedia! Czy kursantka przejechała 35-letniego egzaminatora?

Kursantka przejechała 35-letniego instruktora przeprowadzającego egzamin na prawo jazdy. Do tego zdarzenia doszło w czerwcu zeszłego w roku w Rybniku. Jednak dopiero w tym roku ruszył proces 69-letniej Barbary K.