Widal.plChuck NorrisChuck Norris wspiera Jurka Owsiaka i WOŚP! “Robicie świetną robotę”

Chuck Norris wspiera Jurka Owsiaka i WOŚP! “Robicie świetną robotę”

Chuck Norris wspiera Jurka Owsiaka i WOŚP! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to największa tego typu działalność na terenie całego kraju. Jak się jednak okazuje jej sława dotarła nawet za ocean.

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów chwali działalność Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Norris postanowił nagrać krótkie wideo, które opublikowano w mediach społecznościowych Fundacji Braci Collins.

Chuck Norris wspiera Jurka Owsiaka i WOŚP!

Chuck Norris wspiera Jurka Owsiaka i WOŚP !W swoim nagraniu aktor nie krył swojego podziwu i zachwytu dokonaniami WOŚP.

W opublikowanym filmiku pozdrawiał Jerzego Owsiaka i jego współpracowników w krótkim filmie. Bracia Collins opublikowali w mediach społecznościowych owe nagranie, które poruszyło Internautów.

Samochód Strażnika Teksasu na aukcji WOŚP!

Bracia Collins- Grzegorz i Rafał odwiedzili Chucku Norrisa w związku z trwającą aukcją. W nadchodzącym 29. finale WOŚP do wylicytowania jest replika samochodu, którym aktor jeździł na planie serialu “Strażnik Teksasu”. Co więcej 80-letni Norris dołorzył do aukcji swoje zdjęcie z autografem oraz oryginalny scenariusz jednego z odcinków.

Przy okazji spotkania aktor dowiedział się czym zajmuje się WOŚP.

Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! – powiedział Chuck Norris w krótkim filmie

Zobacz także na Widal.pl

Paszporty koronawirusowe już niedługo w użyciu! Linie lotnicze przekazują informacje

Paszporty koronawirusowe już niedługo w użyciu! Linie lotnicze wychodzą naprzeciw osobom, które chcą podróżować. Linie Emirates zdecydowały się na wdrożenie tzw. paszportów zdrowotnych.

Jarosław K. zatrzymany! Mężczyzna handlował szczepionkami oraz negatywnym wynikami testów na Covid-19

Jarosław K. zatrzymany! Jak wynika z doniesień Policji udało się dotrzeć na trop mężczyzny, który trudnił się sprzedażą preparatu na Covid-19. Co więcej mężczyzna zajmował się handlem szczepionki oraz negatywnymi wynikami testów na obecność koronawirusa.

Po pandemii koronawirusa czeka nas pandemia rzeżączki! Przed nami era chorób wenerycznych

Po pandemii koronawirusa czeka nas pandemia rzeżączki! Jak się okazuje to dopiero początek tego, co może nas spotkać w najbliższym czasie. Ze względu na długotrwałe zamknięcie i izolację lekarze zajmujący się zdrowiem seksualnym nie mają dobrych wieści.