Widal.plGwiazdyChadwick Boseman nie żyje! Grał “Czarna Panterę”

Chadwick Boseman nie żyje! Grał “Czarna Panterę”

Niestety, z Los Angeles dotarły do nas smutne informacje. Chadwick Boseman nie żyje! Aktor, który wcielił się w rolę “Czarnej Pantery” zmarł w bardzo młodym wieku.

Boseman to popularny aktor filmowy i telewizyjny. O jego śmierci poinformowała menadżerka aktora Nicki Fioravante. Aktor przez długi czas walczył z chorobą.

Chadwick Boseman nie żyje! Grał “Czarna Panterę”

Aktor znany z roli “Czarnej Pantery” z serii filmów Marvela zmarł w bardzo młodym wieku. Miał zaledwie 43 lata. Przyczyną śmierci Bosemana był nowotwór. Aktor przez długi czas walczył z tą śmiercionośną chorobą.

Pierwszą poważną rolę zagrał w 2013 roku w filmie “42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy”, gdzie grał czarnoskórego baseballistę Jackiego Robinsona. Jednak szerzej znany został po tym jak w 2014 r. wytwórnia Marvel Studios powierzyła mu rolę Czarnej Pantery, planując pięć filmów z jego udziałem.

Jako “Czarna Pantera”, Boseman wystąpił w 2016 roku w filmie “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” oraz “Czarna Pantera” i “Avengers: Wojna bez granic”. Był bardzo popularną postacią na całym świecie.

A Wy kojarzycie filmy z udziałem Bosemana?

Co także na WIDAL.PL?

Paweł Kukiz założył własną partię! Idzie po subwencję!

Paweł Kukiz w końcu założył własną partię polityczną. Lider ruchu obywatelskiego Kukiz’15 i człowiek, który swego czasu poważnie namieszał w polskiej polityce teraz będzie mógł liczyć na subwencję partyjną.

Żona posła PiS została prezesem zarządu państwowej fundacji? O kogo chodzi?

Żona posła PiS została prezesem jednoosobowego zarządu państwowej Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu. Czy to kolejny przykład nepotyzmu na najwyższych szczeblach władzy?

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu?

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Nieprawdopodobne a jednak wydaje się być prawdziwe. Wszystko wskazuje na to, że polityk uciął sobie drzemkę.