Widal.plBlanka LipińskaCena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Pisarka znów zaskakuje

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Pisarka znów zaskakuje

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Pisarka znów zaskakuje
Foto: Facebook/Blanka Lipińska

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Jak donoszą media Blanka Lipińska zdecydowała się na przeprowadzkę. Pisarka planować miała aby nie oszczędzać na nowym lokum. Dlatego też miała wynająć luksusowy apartament. Czy w nowym mieszkaniu zamieszka sama?

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Celebrytkę poznaliśmy jakiś czas temu. Stała się jedną z najpopularniejszych polskich pisarek za sprawą swojej serii erotycznych romansów “365 dni”. Wtedy także została celebrytką cieszącą się ogromną popularnością. Pisarka ma wielu krytyków. Zarzucają jej między innymi brak talentu i epatowanie seksualną wulgarnością. Jednak właśnie to ostatnie spowodowało, że wulgarne przygody książkowej bohaterki pokochały miliony.

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Zmiana mieszkania to początek nowego rozdziału w życiu?

Cena apartamentu Blanki Lipińskiej powala. Mogliśmy ją bliżej poznać nie tylko za sprawą serii książek “365 dni” ale także za spaw a głośnej ekranizacji jej powieści. Jak donosi jeden z magazynów Blanka Lipińska wynajęła luksusowy apartament  o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Znajdują się w nim dwie łazienki, trzy przestronne pokoje, garderoba i kuchnia. W jej posiadaniu będą także dwa tarasy, które mają zapewnić pisarce komfort.

O Lipińskiej głośno jest także z powodu jej życia prywatnego. Celebrytka jest w związku Baronem znanym między innymi z “The Voice of Poland” . Muzyk wcześniej spotykał się z aktorką Julią Wieniawą. Jednak obecnie w mediach społecznościowych może obserwować ich wspólne życie.

Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architektce. Stawiam na eleganckie, ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej.

– mówi sama zainteresowana

Czy w nowym mieszkaniu Lipińska zamieszka z Baronem?

Według doniesień “Flesza” pisarka co miesiąc ma płacić około 7-10 tysięcy złotych za wynajem mieszkania. Czy w nowym mieszkaniu zamieszka ze swoim ukochanym? Blanka Lipińska miała stwierdzić, że nie jest to najlepszy pomysł, przynajmniej w tej chwili.

Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga.

Zobacz także na WIDAL.pl

Sklep Biedronka w tarapatach. Duża sieć sklepów ma poważne problemy?

Sklep Biedronka w tarapatach. Klienci sklepu mogą zauważyć u siebie niepokojące objawy. To przez spożycie popularnego produktu. Sprawdź czy też musisz zacząć się martwić.
Biedronka podjęła zdecydowane działania i wycofała produkt, który zawierał bakterie. Zanim do tego doszło wielu klientów weszło już w posiadanie tego produktu. Wielu klientów zauważyło niepokojące objawy i zgłosiło się do lekarza

Cios poniżej pasa! Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofili?

Andrzej Duda oskarżony o wspieranie pedofili. Od rana prezydent jest oskarżany o ułaskawienie pedofila. Zmasowany atak przeprowadzają na niego internauci oraz media głównego nurtu. Prawda jednak może zaskoczyć.
Andrzej Duda jest głową państwa najrzadziej używającą prawa łaski w historii III Rzeczpospolitej. Mimo to posypały się na niego dzisiaj gromy. Wszystko przez “odkrycie” w sprawie jednej sprawy, w której podjął decyzję o ułaskawieniu.

Od dzisiaj obowiązuje nowy podatek! Dotknie niemal wszystkich?

Od dzisiaj, czyli od 1 lipca 2020 roku obowiązuje w Polsce nowy podatek. W przeszłości temat jego wprowadzenia wywołał sporo kontrowersji, ale w związku z pandemią koronawirusa, nieco on ucichł. O co dokładnie chodzi?