Widal.plSpołeczeństwoByły szef Formuły 1 zostanie ojcem w wieku… 89 lat. Pyta, co w tym dziwnego?

Były szef Formuły 1 zostanie ojcem w wieku… 89 lat. Pyta, co w tym dziwnego?

Bernie Ecclestone zostanie ojcem w wieku 89 lat. Przez prawie 40 lat szefował on Formule 1. Był prezesem od lat 80 zeszłego stulecia. Z funkcji zrezygnował w roku 2017. Teraz pyta, czemu ludzie dziwią się, że zostanie ojcem mimo podeszłego wieku.

Ecclestone o swoim kolejnym nadchodzącym ojcostwie poinformował w rozmowie z Daily Mail, gdzie potwierdził, że wraz ze swoją 43-letnią żoną spodziewają się narodzin czwartego dziecka.

Bernie Ecclestone ojcem w wieku 89 lat

Były szef Formuły 1 powiedział wprost, że dziwi się niedowierzaniom społeczeństwa, że w jego wieku mężczyźni nadal mają możliwości biologiczne, by zostać ojcami:

“To dla mnie nic niewiarygodnego. Od jakiegoś czasu już nie pracuje, więc mogę poćwiczyć w domu. Nie ma żadnej różnicy w tym, czy zostajesz ojcem w wieku 29 czy 89 lat.

Moja żona jest zachwycona. I tak jak ja, dziwi się niezrozumienia społeczeństwa. Jestem szczęśliwy, że będziemy mieć z nami kolejną osobę.” – wyjaśnił w rozmowie z Daily Mail przedsiębiorca.

Ecclestone może pochwalić się już spłodzeniem trzech córek: 65-letniej Deborah (65 lat), 35-letniej Tamary i 31-letniej Petry. Krążą słuchy, że teraz po raz pierwszy zostanie ojcem chłopca.

Od trzech lat jest nieaktywny zawodowo

Bernie Ecclestone przez lata był prezesem Formuły 1. Brytyjski przedsiębiorca zaprzestał szefowania tej organizacji 23 stycznia 2017 roku, kiedy to sprzedał prawa amerykańskiej grupie Liberty Media. Ecclestone zarobił na tej transakcji osiem miliardów dolarów.

Obecnie sprawuje role Honorowego Prezydenta Formula 1 Administration i ma udziały w Aplha Prema, spółce, która jest spółką-matką Formuły 1.

Jak widać, Ecclestone ma wszystko, by zapewnić swojemu synowi byt na najwyższym poziomie.