Widal.plGwiazdyByła miss Polski wspiera gwiazdę KSW! Zawodnik skończył walkę ze złamaną nogą

Była miss Polski wspiera gwiazdę KSW! Zawodnik skończył walkę ze złamaną nogą

Była miss Polski wspiera gwiazdę KSW! Chodzi o osobę Andrzeja Grzebyka, który wystąpił w sobotę na gali KSW 56, gdzie zmierzył się z legendą litewskiego MMA Mariusem Zaromskisem.

Polak przegrał to starcie przez techniczny nokaut, ale na uwagę zasługuje fakt, że przewalczył całą rundę ze złamaną kością piszczelową. Grzebyk już na samym początku walki wyprowadził kopnięcie, które jego rywal zablokował kolanem, powodując złamanie kości:

Była miss Polski wspiera gwiazdę KSW! Zawodnik skończył walkę ze złamaną nogą

Gwiazdor KSW mimo przegranej walki, zyskał sporą rzeszę nowych fanów. Jedną z osób-celebrytek, które publicznie wsparły Andrzeja Grzebyka jest była miss Polski z 2011 roku Marcelina Zawadzka.

Celebrytka, która w przeszłości związana była z Telewizją Polską zamieściła na Instastories tekst skierowany do Andrzeja Grzebyka:

“Oglądałam walkę będąc na drugim końcu świata i jestem pod wrażeniem. Teraz trzymam mocno kciuki za pomyślną operację i powrót do zdrowia! Masz ducha walki i mega fanów!” – napisała Zawadzka.

Brak opisu.

Co także na WIDAL.PL?

Krzysztof Bosak został ojcem. Wiemy jakie imię otrzymało dziecko

Krzysztof Bosak został ojcem. Polityk na początku września podzielił się radosna nowiną o tym, że wkrótce jego rodzina się powiększy. Niektórzy spekulowali, że dziecko pary zostało poczęte jeszcze przed ślubem.

Pracujesz zdalnie? Zapłacisz od tego podatek. Nowy pomysł na oskubanie obywateli

Pracujesz zdalnie? Zapłacisz od tego podatek. Na genialny pomysł wpadł Deutsche Bank. Jak się okazało przedstawiciele banku doszli do wniosku, że pracę zdalną powinno się opublikować.

Gliński wstrzymał wypłaty wsparcia dla artystów! Dlaczego?

Gliński wstrzymał wypłaty wsparcia dla artystów. Informacja o podjęciu takiej decyzji pojawiła się na Twitterze Piotra Glińskiego. Wypłacone miało być 400 mln złotych z Funduszu Wsparcia Kultury.