Widal.plSpołeczeństwoBrutalny atak ukraińskiego imigranta na polskiego sportowca. Odgryzł mu ucho!

Brutalny atak ukraińskiego imigranta na polskiego sportowca. Odgryzł mu ucho!

Brutalny atak ukraińskiego imigranta w Warszawie. Bardzo przykra sytuacja spotkała sportowca trenującego sztuki walki – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny stanął w obronie kobiety na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.

Kurowski miał okazję pokazać się szerszej publiczności podczas drugiej gali Wotore 2. Jest to brutalna odmiana MMA, zawodnicy walczą bez rękawic na gołe pięści. Występ nie był jednak dla niego szczególnie udany, gdyż zaliczył on porażkę już w pierwszej walce. Pogromcą okazał się Karol Grzesiuk.

Brutalny atak ukraińskiego imigranta

Brutalny atak ukraińskiego imigranta miał miejsce w Warszawie. Piotr Kurowskie wdał się on w uliczną potyczkę, broniąc swojej koleżanki. Pomiędzy napastnikami i Kurowskim doszło do mocnej wymiany zdań, która następnie przerodziła się w rękoczyny.

Efekt dla Polaka jest dość opłakany. Mianowicie jeden z atakujących odgryzł mu znaczny fragment prawego ucha. Kurowski dość szybko znalazł się w szpitalu, gdzie przeszedł operację. Na swoim prywatnym koncie na Facebooku zawodnik szerzej opisał całą sytuację, dodając do tego stosowne zdjęcia. Ostrzegamy, że są one bardzo drastyczne.

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin
od pewnego Ukraińskiego kanibala
Za siostrę za brata idę w ogień – taki jestem
Takie mamy czasy w Polsce – trzech Ukraińców najpierw zaczepia siostrę kolegi i po mojej interwencji i krótkiej wymianie argumentów … jeden postanawia zabawić się w znanego boksera i odgryza mi ucho —— wstyd i brak honoru obywateli ze wschodu
Zdjęcie przed i po operacji -masakra

pisownia oryginalna

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin od pewnego Ukraińskiego kanibala 👿👿👿Za siostrę za brata idę w ogień – taki…

Opublikowany przez Piotra Kurowskiego Niedziela, 28 czerwca 2020

Zdjęcia zszokowały internautów

Internauci zwracają uwagę na to, że osoby narodowości ukraińskiej często są agresywne i stosują zwierzęce metody. Nie po raz pierwszy można usłyszeć, że jakaś część ciała została odgryziona przez napastnika z Ukrainy.

Mojemu koledze odgryzli nos. trzymaj się Piotruś !

– pisze jedna z komentujących.

Taki syf się zaczyna dziać niestety, Ukraińcy masowo przyjeżdżają do Polski i panoszą się jak u siebie ! trzeba chyba zacząć ich uczyć pokory bo będzie coraz gorzej

– zaostrza nastroje jeden z internautów.

Zobacz także:

Poznaliśmy ostateczne wyniki wyborów. Druga tura będzie bardzo ciekawa!

Ostateczne wyniki wyborów prezydenckich zostały podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Oficjalnie potwierdzono, że Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze wyborów 12 lipca.

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyje dwulatek

Tragiczny wypadek miał miejsce w miejscowości Chrząstowo w województwie wielkopolskim. Podczas gdy kierowcy przestawiali samochody, aby zrobić miejsce dla mającego wylądować śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Piotr Żyła zdradza na kogo zagłosował! Skoczek znów zaskoczył

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich. Wszystkie jego występy i wywiady powodują uśmiech. Tym razem nie mogło być inaczej. Piotr żyła zdradza na kogo zagłosował. Nikt nie spodziewał, że odda głos na tego kandydata.