Widal.plBronisław KomorowskiBronisław Komorowski trafił do szpitala. Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Były prezydent niespełna tydzień temu przekazał, że jest zakażony koronawirusem.

Jak wynika z informacji przekazanych przez “Fakt” Bronisław Komorowski jest transportowany karetką do Warszawy ze szpitala w Sejnach. Decyzja ta została podjęta przez Ministerstwo Zdrowia.

Bronisław Komorowski trafił do szpitala

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Komorowski tydzień temu poinformował o swoim pozytywnym wyniku na koronawirusa. W rozmowie z Onet.pl mówił, że:

Mam kaszel, podwyższoną temperaturę.

Były prezydent poinformował także, że wie kiedy i w jakich okolicznościach doszło do zakażenia. Dodał również, że powinna to być nauczka dla wszystkich, ponieważ tak naprawdę można zakazić się zupełnym przypadkiem. Komorowski cały czas od rozpoczęcia pandemii przebywał w miejscowości, gdzie bardzo długo nie odnotowano żadnego zakażenia. 

Przez koronawirusa były prezydent trafił do szpitala

Z informacji przekazanych przez “Fakt” wynika, że po kilku dniach od zakażenia Bronisław Komorowski poczuł się na tyle źle, że trafił na oddział zakaźny szpitala w Sejnach. Do tego czasu były prezydent przebywał w swoim domu w Budzie Ruskiej na Podlasiu. Dzisiaj jednak, 20 listopada podjęta została decyzja o przetransportowaniu prezydenta do szpitala w Warszawie.  

Jak potwierdził dziennikarzom rzecznik resortu Wojciech Andrusiewicz:

Decyzja o pilnym przewiezieniu pana prezydenta zapadła w Ministerstwie Zdrowia.

Pan prezydent jest w stabilnym stanie. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jest transportowany do stołecznego szpitala, ponieważ tam będzie mieć zapewnioną jak najlepszą opiekę – dodaje jeden z pracowników biura byłego prezydenta. 

Rozmawiałem z panem prezydentem kilka dni temu, kiedy okazało się, że jest zakażony. Wtedy czuł się dobrze. Nie niepokoiłem go później telefonami. Bardzo mnie zmartwiła ta informacja – powiedział profesor  Tomasz Nałęcz, były doradca Komorowskiego. 

Jak wynika z ustaleń “Faktu”, Bronisław Komorowski ma trafić pod opiekę profesora Andrzeja Horbana, który jest główny doradcą premiera Mateusza Morawieckiego ds. walki z epidemią koronawirusa. 

Zobacz także na Widal.pl

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Zaskakujący wyrok sądu w sprawie

2-letnie dziecko zamknięte w pralce. Sprawcami byli dwaj mężczyźni, który mieli opiekować się chłopcem. W ramach żartu zamknęli dziecko w pralce. Gdy Kacperek zanosił się od płaczu, oni byli zachwyceni swoim pomysłem.

Lider Bayer Full odpowiedział na zarzuty Rożala. Czy spór o konia skończy się w sądzie?

Lider Bayer Full odpowiedział na zarzuty Rożala. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Marcin Różalski opiekuje się koniem, który wcześniej był własnością lidera zespołu Bayer Full.

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Co na to reszta drużyny?

Zaskakując wypowiedź Kamila Glika o Jerzym Brzęczku. Piłkarz postanowił zabrać głos po wczorajszym meczu z Holandią. Nie da się ukryć, że wypowiedź sportowca bardzo zaskoczyła kibiców. Obrońca w swoim wpisie zwrócił się bowiem do Jerzego Brzęczka.