Widal.plBronisław KomorowskiBronisław Komorowski ma koronawirusa. Jak czuje się były prezydent?

Bronisław Komorowski ma koronawirusa. Jak czuje się były prezydent?

Bronisław Komorowski ma koronawirusa. Były prezydent także padł ofirą panującego wirusa.

O chorobie byłego prezydenta Polski poinformował serwis Onet. Jak czuje się obecnie?

Bronisław Komorowski ma koronawirusa

Bronisław Komorowski ma koronawirusa. Taką informację przekazał serwis Onet. Jak się jednak okazuj, Komorowski podczas rozmowy z serwisem powiedział, że ma stan podgorączkowy i kaszle natomiast jego stan jest stabilny. Od początku pandemii polityk przebywa w swoim domu znajdującym się w Budzie Ruskiej na Podlasiu.

Co ciekawe w powiecie sejneńskim nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Sytuacja ta uległa zmianie po licznych imprezach rodzinnych. Bronisław Komorowski domyśla się, gdzie mogło dojść do zakażenia. Jak się okazuje mogło do tego dojść na spotkaniu rodzinnym. Jak powiedział na koniec rozmowy z serwisem Onet:

To nauczka dla wszystkich, że można się zarazić zupełnym przypadkiem.

Bogata biografia polityka

Mężczyzna w polityce był od czasów PRL-u. Już w 1980 roku wstąpił do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. Prezesem Ligi Morskiej został w 1990 roku i funkcję tę pełnił aż do 2007. Pierwszy mandat poselski zdobył w 1997 roku jako kandydat AWS (Akcja Wyborcza Solidarność). W latach 2007–2010 był Marszałkiem Sejmu a później wygrał wybory prezydenckie. Jednak 24 maja 2015 w drugiej turze wyborów Bronisław Komorowski przegrał z Andrzejem Dudą.

Zobacz także na Widal.pl

Kradł puszki z pieniędzmi na leczenie chorych dzieci. Teraz spotka go surowa kara

Kradł puszki z pieniędzmi na leczenie chorych dzieci. Jak się okazuje zachłanność ludzka oraz chęć zdobycia pieniędzy nie ma granic.

Lockdown odłożony. W zamian będzie godzina policyjna?

Lockdown odłożony. Tak wynika z nieoficjalnych wiadomości na chwilę obecną nie ma oficjalnej decyzji rządzących w sprawie.

Apostazja to najczęściej wyszukiwana fraza w Polsce. Dlaczego tak się dzieje?

Nie da się ukryć, że duży wpływ na ten fakt ma ostatni wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Fala krytyki spłynęła nie tylko na rządzących ale i na Kościół i duchownych.